کد خبر:116025
پ
تعطیلی-برنامه‌های-فرهنگی-و-هنری-مازندران-یک-هفته-دیگر-تمدید.jpg

تعطیلی برنامه‌های فرهنگی و هنری مازندران یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، عباس زارع گفت : با توجه به شرایط موجود کشور و استان تصمیم گرفته شد که برای پیشگیری از شیوع احتمالی این بیماری در مراکز فرهنگی و هنری استان، فعالیت این مراکز به مدت یک هفته دیگر نیز تعطیل باشد. وی افزود: ابتدای […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، عباس زارع گفت : با توجه به شرایط موجود کشور و استان تصمیم گرفته شد که برای پیشگیری از شیوع احتمالی این بیماری در مراکز فرهنگی و هنری استان، فعالیت این مراکز به مدت یک هفته دیگر نیز تعطیل باشد.

وی افزود: ابتدای این هفته نیز در اطلاعیه‌ای همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی استان تا جمعه ۹ اسفند متوقف شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت : از همه فعالان فرهنگی و هنری استان که در این یک هفته برای متوقف شدن رویدادهای هنری استان همراهی کردند سپاسگزاریم و انتظار داریم که در هفته آتی نیز این همراهی ادامه داشته باشد.

زارع افزود : یکی از مصوبات پدافند زیستی استان ممنوعیت برگزاری تجمعات غیرضروری در شرایط کنونی بود که در حوزه فرهنگ و هنر ناچار به تعطیلی موقت برنامه‌های فرهنگی و هنری در سینماها، سالن‌های نمایش، گالری‌ها و اجراهای موسیقی هستیم.

این مسئول افزود: برنامه و شکل ادامه فعالیت‌های فرهنگی و هنری استان پس از ۱۶ اسفند بر اساس شیوه‌نامه‌ای انجام می‌شود که قرار است با همکاری و پیشنهاد صنوف تخصصی و فعالان حوزه فرهنگ و هنر تهیه شود.

در هفته جاری تعداد زیادی از رویدادهای فرهنگی و هنری استان لغو شدند که از جمله آن‌ها می‌توان به لغو اجرای نمایش‌هایی در ساری، بابل، آمل و همچنین لغو برگزاری نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی در شهرهای مختلف اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید