پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

احداث جاده انحرافي در پيچ خطرناك زلم توسط شوراي بخش چهاردانگه

عضو شورای بخش چهاردانگه گفت: برای پیگیری کار احداث جاده انحرافي با مدیر راه شهر سازی تماس گرفتم. ایشان به بنده گفتند دیگر حق ندراید با من تماس بگیرید!

1

 

آقای خسرو الندانی عضو شورای بخش چهاردانگه و عضو شورای شهرستان ساری در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز اظهار داشت: با توجه به تصادفات شدید و واژگونی  تعداد زیادی کامیون و کشته شدن هم وطنان و از بین رفتن اموال زیادی از مردم در این پیچ فوق العاده خطرناک ( پیچ زلم )، شورای بخش چهاردانگه با همیاری تعدادي از مردم تصمیم به احداث رمپ ( جاده انحرافی)  برای جلوگیری از واژگونی خودرو ها نموده است.

 

عضو شورای شهرستان در ادامه گفت: هماهنگی های قبلی با مدیر راه و شهر سازی شهرستان ساری و پلیس راه انجام شده بود و در همين زمينه امکانات لازم نيز در محل استقرار يافته بود اما پلس راه در محل حضور پیدا نکرد تا احداث رمپ را شروع نماییم.

 

عضو شورای بخش چهاردانگه ادامه داد: برای پیگیری کار احداث جاده انحرافي با مدیر راه شهر سازی تماس گرفتم و ایشان به بنده گفتند دیگر حق ندراید با من تماس بگیرید!

 

وی هم چنین ابراز داشت: متاسفانه هر روز شاهد از بین رفتن جان و مال مردم در این جاده هستیم و اعتراضات مردم مظلوم منطقه هم به جایی نمی رسد. اگر من به عنوان عضو شورای شهرستان با مدیر راه و شهر سازی تماس نگیرم و پیگیر کار نباشم چگونه مي توانيم جوابي براي این مردم مظلوم منطقه داشته باشیم.

 

 آقای الندانی بيان داشت: وقتی یک مسئول، پاسخ گوي شواری شهرستان نیست، از چه كسي بايد شكايت كرد؟

 

آقای الندانی در پايان گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و شروع سفرها و فعالیت کارخانه سیمان، تردد در جاده ساری – کیاسر زیاد شده و هر روز شاهد تصادفات شدید در این مسیر هستیم. 

 

گفتني است رمپ ( جاده انحرافي ) در پيچ زلم روز گذشته ( 2 تيرماه 1393 ) احداث شده و اكنون از آن استفاده مي شود.

1 نظر
  1. رضا می گوید

    این مدیر که اینطور بی خیال است و از دست رفتن جان ومال مردم برای او مهم نیست خوب از کار بر کنارش کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.