کد خبر:3408
پ
Alandani

احداث جاده انحرافی در پیچ خطرناک زلم توسط شورای بخش چهاردانگه

عضو شورای بخش چهاردانگه گفت: برای پیگیری کار احداث جاده انحرافی با مدیر راه شهر سازی تماس گرفتم. ایشان به بنده گفتند دیگر حق ندراید با من تماس بگیرید!

 

آقای خسرو الندانی عضو شورای بخش چهاردانگه و عضو شورای شهرستان ساری در گفتگو با خبرنگار چهاردانگه نیوز اظهار داشت: با توجه به تصادفات شدید و واژگونی  تعداد زیادی کامیون و کشته شدن هم وطنان و از بین رفتن اموال زیادی از مردم در این پیچ فوق العاده خطرناک ( پیچ زلم )، شورای بخش چهاردانگه با همیاری تعدادی از مردم تصمیم به احداث رمپ ( جاده انحرافی)  برای جلوگیری از واژگونی خودرو ها نموده است.

 

عضو شورای شهرستان در ادامه گفت: هماهنگی های قبلی با مدیر راه و شهر سازی شهرستان ساری و پلیس راه انجام شده بود و در همین زمینه امکانات لازم نیز در محل استقرار یافته بود اما پلس راه در محل حضور پیدا نکرد تا احداث رمپ را شروع نماییم.

 

عضو شورای بخش چهاردانگه ادامه داد: برای پیگیری کار احداث جاده انحرافی با مدیر راه شهر سازی تماس گرفتم و ایشان به بنده گفتند دیگر حق ندراید با من تماس بگیرید!

 

وی هم چنین ابراز داشت: متاسفانه هر روز شاهد از بین رفتن جان و مال مردم در این جاده هستیم و اعتراضات مردم مظلوم منطقه هم به جایی نمی رسد. اگر من به عنوان عضو شورای شهرستان با مدیر راه و شهر سازی تماس نگیرم و پیگیر کار نباشم چگونه می توانیم جوابی برای این مردم مظلوم منطقه داشته باشیم.

 

 آقای الندانی بیان داشت: وقتی یک مسئول، پاسخ گوی شواری شهرستان نیست، از چه کسی باید شکایت کرد؟

 

آقای الندانی در پایان گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و شروع سفرها و فعالیت کارخانه سیمان، تردد در جاده ساری – کیاسر زیاد شده و هر روز شاهد تصادفات شدید در این مسیر هستیم. 

 

گفتنی است رمپ ( جاده انحرافی ) در پیچ زلم روز گذشته ( ۲ تیرماه ۱۳۹۳ ) احداث شده و اکنون از آن استفاده می شود.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • رضا ۲۵ تیر ۱۳۹۳ / ۱۱:۴۸
    0 0

    این مدیر که اینطور بی خیال است و از دست رفتن جان ومال مردم برای او مهم نیست خوب از کار بر کنارش کنند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید