کد خبر:4224
پ
animals-chahardangeh-thum

تصاویری زيبا از حیات وحش چهاردانگه – سيد ولي شجاعي لنگري

آقای سید ولی شجاعی لنگری، عکاس و خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز تصاویری از حیات وحش چهاردانگه تهیه کرده اند که بخشی از این همه زیبایی و تنوع حیات وحش چهاردانگه را نشان می دهد.

 

بخش چهاردانگه شهرستان ساری که از لحاظ وسعت، بزرگ ترین بخش استان مازندران است با وجود ارتفاع  مناسب از سطح دریا و مناطق وسیع جنگی و کوهستانی دارای پوشش جانوری و حیات وحش کم نظیر و زیبایی می باشد.

آقای سید ولی شجاعی لنگری، عکاس و خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز تصاویری از حیات وحش چهاردانگه تهیه کرده اند که بخشی از این همه زیبایی و تنوع حیات وحش چهاردانگه را نشان می دهد.

 

animals-chahardangeh-1

animals-chahardangeh-2

animals-chahardangeh-3

animals-chahardangeh-4

animals-chahardangeh-5

animals-chahardangeh-6

عکاس:سیدولی شجاعی لنگری
 
استفاده از تصاویر با ذکر منبع ( چهاردانگه نیوز ) و نام عکاس ( سید ولی شجاعی لنگری ) مجاز می باشد.
دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • رضا 1 مرداد 1393 / 11:17

  انشاالله خداوند به این حیوانات هم سلامتی بده که دور از چشم دامپزشکان دوره بیماری خود را طی میکنند و با اندک رسیدگی به آنها می توانند حیات خود را سپری کنند به جایی برسیم که با پرپایی کمپ سلامت برای حیوانات به آنها رسیدگی شود. اما تا آن زمان فاصله داریم. اما در کشورهای استرالیا نیوزیلند و افریقای جنوبی این کمپها تامین شده و طبق جدول ماهانه یک گونه از حیوانات را سرویس بهداشتی می دهند تا دچار مشکل نشوند و تولید نسل داشته باشند.
  با تشکر از سایت و تصاویر بسیار قشنگ شما

 • چهاردانگه‌ای 1 مرداد 1393 / 23:35

  با سلام
  تا آنجایی که ما میدانیم گوزن زرد در منطقه چهاردانگه وجود ندارد و مربوط به منطقه حفاظت شده دشت ناز می باشد و تصاویر بزهای کوهی هم مربوط به منطقه حفاظت شده پرور سمنان میباشد پس در نتیجه از بین این 6 تصویر فقط دوتصویر مربوط به منطقه چهاردانگه میباشد که باز هم تصویر جغد جای شک دارد.

 • چهاردانگه‌ای 1 مرداد 1393 / 23:37

  پس دیگر ننویسید تصویری زیبا از حیاط وحش چهاردانگه و بجای آن بنویسید حیات وحش مازندران و سمنان

 • اصغری 4 مرداد 1393 / 22:09

  سپاس بسیار زیبا بود. از اهالی آن دسته از روستاهای چهاردانگه که سکونتگاهشان در جوار سکونتگاه این جانوران زیبا قرار دارد هم عاجزانه التماس دارم که کمی وجدان به خرج دهند و لااقل جانوران باردار را شکار نکنند. و من الله توفیق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194