کد خبر:10194
پ
barabatulus-thum

تصاویر آقای ( barabatulus ) اهل کشور اسلواکی از چشمه سورت

آقای باراباتولوس ( barabatulus ) این تصاویر را در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۳ برابر با ۱۴ مهر ۱۳۹۲ در پی دیداری که از ایران و همینطور از چشمه ی سورت داشته گرفته است.

 

بخش چهاردانگه که وسیع ترین بخش استان مازندران است، جاذبه ها و اماکن گردشگری زیبا و بعضاً منحصر به فردی دارد. به همین واسطه گردشگران داخلی و خارجی هر ساله به این منطقه سفر کرده و از جاذبه های دیدنی آن دیدن می کنند. در این میان یکی از منحصر به فردترین مکان های منطقه که شهرت و مقبولیت جهانی دارد، چشمه ی سورت است. این چشمه به ویژه بعد از سال ۱۳۸۷ که به عنوان دومین اثر طبیعی ایران بعد از دماوند ثبت جهانی شد هر ساله میزبان تعدادی از گردشگران و جهانگردان خارجی است که پس از مطلع شدن از وجود این چشمه به ویژه از طریق رسانه های مجازی ترغیب می شوند تا به بخش چهاردانگه سفر کرده و از آن دیدن کنند. این جهانگردان و گردشگران خارجی می توانند بهترین سفیر برای منطقه بوده و با بازگشت به کشور خود این مکان را به دیگران هم توصیه کرده تا با حضور دیگر گردشگران به منطقه موجب افزایش توریسم گردشگری شوند.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ساری در نظر دارد تا تصاویر و عکس های گردشگران خارجی که به بخش چهاردانگه و به ویژه به چشمه های سورت سفر کرده منتشر کند تا ما بتوانیم بخش چهاردانگه را از نگاه و زاویه دید این گردشگران ببینیم.

 

در مطلب قبل در این رابطه تصاویر زیبای آقای « رولند ویچ » ( Roland Wich ) از چشمه ی سورت در پایگاه خبری چهاردانگه ساری منتشر شده بود. ( لینک مطلب )

 

در ادامه این سلسله مطالب تصاویری زیبا از چشمه ی سورت و اطراف آن که توسط آقای ( barabatulus ) تهیه شده را خدمت شما تقدیم می کنیم.

 

آقای باراباتولوس ( barabatulus )، اهل کشور اسلواکی و متولد شهر براتیسلاوا هستند. ایشان ۳۵ سال سن داشته و اکنون ساکن کشور انگلستان و شهر لندن هستند. وی این تصاویر را در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۳ برابر با ۱۴ مهر ۱۳۹۲ در پی دیداری که از ایران و همینطور از چشمه ی سورت داشته گرفته است.

 

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر روی آنها کلیک کنید.

 

 barabatulus-15

barabatulus-2

barabatulus-4

barabatulus-5

barabatulus-6

barabatulus-7

 

barabatulus-10

barabatulus-14

 

barabatulus-11

barabatulus-12

 barabatulus-13

barabatulus-1

 barabatulus-9

barabatulus-8

barabatulus-3

عکس ها از باراباتولوس ( barabatulus )

 

 barabatulus

آقای باراباتولوس ( barabatulus ) اهل شهر براتیسلاوا از کشور اسلواکی

 

کلیدواژه : چشمه سورت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید