پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تشکیل ۷ کارگروه تخصصی بسیج اقشار برای رفع مشکلات مازندران

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، شهرام نوری در حاشیه دیدار با مدیران سازمان‌های اقشاری سپاه کربلا، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: مجموع اقشار مختلف بسیج در راستای  پیشبرد اهداف و ماموریت‌های سازمانی کمک کار مجموعه‌ها و سازمان‌های اجرایی و دولتی هستند.

مسؤول بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا با بیان اینکه نوع برنامه‌هایی که برای بسیج اقشاری طراحی شده کمک به انجام بهتر سازمان‌های مرتبط در ماموریت‌های محوله است، افزود: برای نمونه در بسیج جامعه کشاورزی  برنامه «همراه با کشاورز» کمک به جهاد کشاورزی در ترویج فرهنگ کشت و تولید کمک می کند و یا در صنعت و معدن مباحث تخصصی تولید و احصای مشکلات و مسائل مطرح می‌شود.

نوری در ادامه به سازمان‌های  اقشاری دیگر سپاه مثل بسیج دانش آموزی، بسیج دانشجویی و جامعه زنان هم اشاره کرد و یادآور شد: سازمان‌های فرهنگی و اجتماعی  وظیفه تربیت قشر نوجوان و جوان  و کادرسازی نیرو‌های انقلاب را برعهده دارد.

 مسؤول بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا با تصریح بر اینکه سازمان‌های قشری در تلاش هستند تا گام‌های مثبتی در راستای رفع مسائل مردم بردارند، خاطرنشان کرد:ستاد تخصصی بسیج اقشار با سازماندهی نخبگان از قشر‌های مختلف مجمع استانی با کارگروه‌های تخصصی را تشکیل داد.

نوری از تشکیل ۷ کارگروه تخصصی متشکل از اقتصادی و زیربنایی، فرهنگی اجتماعی، تعلیم و تربیت و حوزه زنان خبر داد و گفت: نظام مسائل استان دراین کارگروه‌ها شناسایی و راهکار رفع مسائل به صورت تخصصی ارائه می‌شود.

به گفته مسؤول بسیج اقشار و متخصصین سپاه کربلا در هفته بسیج  همایش مسؤولان دستگاه‌ها و معاونان استانداری باحضور نماینده، ولی فقیه در خصوص  مدل مطالبه‌گری برگزار می شود و در این همایش مباحث تخصصی مطرح و مسؤولان مربوطه پاسخگو خواهند بود.

پایان پیام/۸۶۰۴۱/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.