پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تشریح برنامه‌ مازندران برای جذب نیروهای حق التدریس آموزش و پرورش

0

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: جذب معلمان حق التدریس بر اساس شاخص‌ها و رتبه بندی‌ها صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، عسکری نیکزاد، مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص جذب معلمان حق التدریس پیش دبستانی و نیروهایی خرید خدمت اظهار کرد: با وجود بیش از 3000 نیروی پیش دبستانی فعال، جذب نیروها، طبق سهمیه‌ای که وزارتخانه به ما داده و بر اساس شاخص‌ها و رتبه بندی‌ها انجام می‌شود.

وی افزود: طی دوسال گذشته بیش از 500 نفر نیروهای حق التدریس پیش دبستانی سال قبل از 90 را جذب کردیم و امسال هم به محض دادن مجوز با توجه به وجود کسری ساعت و همچنین ایجاد اشتغال، این کار انجام می شود.

نیکزاد در ادامه استقبال اسکان نوروزی را بسیار خاص و ویژه دانست وافزود:امسال نسبت به سال گذشته در اسکان نوروزی افزایش 22 درصدی را شاهد بودیم. آموزش و پرورش بیش از 406 هزار نفر روز مسافر را از بین فرهنگیان، کارکنان دولت و آزاد اسکان داد که شهرهایی چون رامسر، ساری و بابلسر رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

وی در خصوص تغییرات مدیریتی در بدنه آموزش و پرورش گفت: چون ما در بدنه دولت هستیم و تیمی که اکنون در حال انجام کار است با کمک همه بسته شده و همه همکاران با هم همراه هستند تغییرات جدی در دستور کار نداریم مگر در موارد خاص و شرایط ویژه برای رفع مشکلات و ارتباط نزدیک تر که بسیار جزئی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.