پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تشریح برنامه‌های رئیس قوه قضائیه در ‌مازندران

0


به گزارش خبرگزاری فارس آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دقایق قبل در بدو ورود به مازندران در فرودگاه دشت‌ناز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای عرض سلام و احترام دارم به مردم شهیدپرور مازندران وارد این استان شدم، اظهار کرد: از اینکه سفر ما با تاخیر انجام شد که باید زودتر به خدمت مردم مازندران می رسیدم از مردم عذرخواهی می‌کنم به دلیل شرایط کرونایی امکان سفر فراهم نبود.

وی با بیان اینکه در این سفر نمی‌توانم با مردم و اجتماع عظیم مردمی دیدار داشته باشیم، درباره هدف از سفر به این این استان گفت: به میزانی که امکان دارد در جلسات شورای عالی قضایی و اداری، در جمع فرهیختگان و نمایندگان مردم استان حضور می‌یابم.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اعزام هیأت ۳۰ نفره از ماه‌ها قبل از سوی قوه قضائیه به استان افزود: شرکت در جلسه شورای قضایی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران دیگر برنامه‌های سفر امروز است.

 آیت‌الله رئیسی ضمن ادای احترام به بیش از ۱۰ هزار شهید استان مازندران و خانواده ایثارگران و جانبازان و کسانی در دفاع از این کشور حضور و ولایت‌مداری‌شان روایت خاص و عام است، ادامه داد: مردم استان مازندران به سخت‌کوشی و تلاش  و تولید برای کشور معروف بودند.

 / ۸۶۰۰۴/ج/خ
لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.