کد خبر:105597
پ
ترافیک-در-محورهای-هراز-و-کندوان-سنگین-شد.jpg

ترافیک در محورهای هراز و کندوان سنگین شد

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران هم اکنون ترافیک در محورهای هراز ( آمل- تهران) و کندوان ( چالوس- کرج ) از شمال به جنوب به صورت نیمه سنگین و سنگین است و تردد  با کندی در این محور انجام می شود.هراز مرکز مدیریت راههای مازندران  ترافیک در محور هراز از پلیس راه آمل تا سه […]

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران هم اکنون ترافیک در محورهای هراز ( آمل- تهران) و کندوان ( چالوس- کرج ) از شمال به جنوب به صورت نیمه سنگین و سنگین است و تردد  با کندی در این محور انجام می شود.
هراز 
مرکز مدیریت راههای مازندران  ترافیک در محور هراز از پلیس راه آمل تا سه راهی چلا و پرند نرا یمه سنگین توصیف و اعلام کرد که از تونل وانا تا تکاور حد فاصل لاسم تا منظریه نیز  ترافیک سنگین است و تردد در این محور نیز به کندی انجام می شود.

پلیس راه پیش از این تردد انواع وسایل نقلیه را از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز سه شنبه هفتم آبان از رودهن به سمت آمل ممنوع و اعلام کرده بود که از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز هم تردد از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء)  یکطرفه خواهد بود.

کندوان 
همچنین براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران ترافیک در محور کندوان ( چالوس- کرج) از سه راهی مرزن آباد تا سه راهی دزد بن و زنگوله نیز به صورت نیمه سنگین و پرحجم برقرار است .

پلیس راه در برنامه محدودیت های ترافیکی خود، تردد خودروها را از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و اعلام کرد که با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ هم از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه هزار و ۶۰۰ کیلومتر از این راهها اصلی است. ۱۱ درصد از ترافیک ۳۳۸ میلیون تردد هفت ماهه سال جاری در این محورهای مواصلاتی اصلی رخ داد.
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194