کد خبر:104879
پ
ترافیک-در-بیشتر-نقاط-جاده‌های-مازندران-پرحجم-است.jpg

ترافیک در بیشتر نقاط جاده‌های مازندران پرحجم است

تعطیلات آخر هفته و اربعین حسینی باعث شده تا حضور مسافران در استان مازندران افزایش یابد. همچنین این تعطیلات چند روزه فرصتی برای مردم مازندران ایجاد کرده است تا به مناطق ییلاقی رفته و اربعین حسینی را در این مناطق سپری کنند، وضعیی که سبب شد تا ترافیک در هر دو مسیر جاده های مازندران پرحجم […]

تعطیلات آخر هفته و اربعین حسینی باعث شده تا حضور مسافران در استان مازندران افزایش یابد. همچنین این تعطیلات چند روزه فرصتی برای مردم مازندران ایجاد کرده است تا به مناطق ییلاقی رفته و اربعین حسینی را در این مناطق سپری کنند، وضعیی که سبب شد تا ترافیک در هر دو مسیر جاده های مازندران پرحجم شود .

مرکز مدیریت راه های مازندران امروز جمعه اعلام کرد که به دلیل انسداد محور هراز در محدوده تونل مشا این محدوده تا اطلاع ثانوی مسدود است و رانندگان باید از محور جایگزین گردنه امامزاده هاشم تردد کنند.

این مرکز وضعیت ترافیک در محدوده هزار چم ، پیچ پرند ، سه راهی چلاو از مسیر شمال به جنوب را پرحجم و در مقاطع دیگر نیمه روان گزارش کرد . همچنین در محدوده آب اسک و بایجان در هر دو مسیر ترافیک پرحجم است .

بر اساس اینی گزارش ،  ترالیک در جاده کندوان در محدوده تونل کندوان ، پل زنگوله ، سیاه بیشه ، هزارچم و ولی آباد در در دو طرف پرحجم است .

مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت ترافیک در محورهای سوادکوه ، کناره و کیاسر را عادی و روان گزارش کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194