پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تدوین سند راهبردی توسعه مازندران براساس بیانیه گام دوم انقلاب/به ظرفیت نخبگان نظام امیدوار هستیم

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیدمحمود حسینی‌پور در دیدار با فعالان ستاد انتخاباتی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران، ضمن تقدیر از حاضران به‌ خاطر بیان مطالب و مباحث متنوع توسعه‌ای استان، اظهار کرد: واقعیت امر این است که جریان انقلابی در انقلاب اسلامی مظلوم واقع شده است.

وی افزود: از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، جریان انقلاب در مقاطع سختی به‌میدان آمده و در موقعیت‌های خطیر، با نجابت جای خود را به کسانی دیگر داده‌ است؛ انقلابیون و کسانی که با تفکر انقلابی زیست می‌کنند، اهل روزهای سخت هستند و این موضوع مکررا در تاریخ اسلام به اثبات رسیده است.

استاندار مازندران ادامه داد: جریانات غرب‌گرا به اسم تحریم، جریان و سناریویی ترسیم کردند که مردم را نسبت به اصل انقلاب ناامیدکنند، در حالی که مقام معظم رهبری بارها نسبت به این موضوع هشدار دادند.

حسینی‌پور با بیان اینکه امروز با توجه به مسائل کشور و استان، ایجاد تعهد و همدلی برادرانه، وحدت کلمه و اتحاد تنها راه برون‌رفت ما از این شرایط است، افزود: باید توجه کنیم که در مقابل شهدا و مردم و امام شهدا، نه تنها در آخرت بلکه باید در همین دنیا پاسخگو باشیم.

وی یادآور شد: امروز شاهد اقتدار جوانان انقلابی در حوزه‌های نظامی، موشکی و هسته‌ای هستیم که با فرمان ولی زمان و در سایه مدیریت انقلابی و اسلامی، زمینه‌ساز عزت و اقتدار ایران اسلامی شدند.

استاندار مازندران ادامه داد: این توان بچه‌های انقلابی بود که با دل سپردن به مقام معظم رهبری شبانه‌روز تلاش کردند و در حال حاضر دشمن نمی‌تواند به ما نگاه چپ کند، به طوریکه امریکایی‌ها به منطقه آمده بودند که جشن پیروزی بگیرند، اما امروز وسایل خود را جمع کرده و با خفت در حال رفتن و ترک منطقه هستند.

حسینی‌پور یادآور شد: آیا ما این ظرفیت و فکر را نداریم که قله اقتصاد را در کشور فتح کرده و مردم را به آسایش و آرامش فکری برسانیم؟ حتما داریم، من از همه مردم همیشه در صحنه‌ مازندران و شماهایی که توانستید با افتخار ۶۱ درصد مشارکت مردم مازندران در انتخابات را در شرایطی که در برخی از حوزه‌ها ما شاهد مشارکت نسبتا پایین بودیم، کسب کرده و افتخار بزرگی را برای کشور رقم بزنید، توقع دارم مسیر توسعه اقتصادی مازندران و کشور را شتابان کنید.

وی عنوان کرد: نگرانی جبهه استکبار از توانمندی ایران یک روزه نیست، نیروهای مقاومت خودشان را نشان دادند و دشمن تسلیم شد، آن چیزی که به آن امیدوار هستیم تکیه به نیروهای نخبه درون نظام است که اخیرا مقام معظم رهبری مباحث مهمی در این حوزه مطرح فرموده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه در گام دوم انقلاب، سند راهبردی و طرح آمایش استان با نخبگانی که بسیار جدی این گام دوم را مطالعه کردند همراه هستیم، اضافه کرد: ما سند راهبردی توسعه استان را براساس گام دوم تنظیم می‌کنیم و از توان کسانی که می‌خواهند کمک کنند بهره خواهیم برد.

 /۸۶۰۴۱/غ


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.