پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تداوم جوی پایدار در آسمان مازندران

0

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، احمد اسدی معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درباره وضعیت جوی آسمان مازندران، اظهار کرد: چند روزی است که جو پایداری در آسمان مازندران حاکم بوده که تا پایان هفته شاهد تداوم جو پایداری در آسمان استان هستیم.

وی افزود: روز سه‌شنبه به‌دلیل شکل‌گیری و تقویت جریانات جنوبی شاهد افزایش دما در آسمان مازندران بودیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: بیشینه دما مربوط به،پل‌سفید با ۲۹درجه و کمینه دما مربوط به بلده با ۳درجه زیر صفر بوده است.

اسدی با اشاره به اینکه تا پایان هفته جو پایداری در آسمان مازندران حاکم خواهد بود، تصریح کرد: البته بعدازظهر روز چهارشنبه تا پنج شنبه باعبور موج ناپایدار از روی منطقه شاهد افزایش ابر در آسمان مازندران و احتمال بارش‌های پراکنده به‌ویژه در ارتفاعات غربی استان همراه با وزش باد هستیم که مقدار آن چندان قابل ملاحظه نیست.

وی با اعلام اینکه روز جمعه جو پایداری در آسمان مازندران حاکم است، گفت: شنبه شب با نفوذ موج ناپایدار،دیگر شاهد افزایش ابر در آسمان استان هستیم که در مناطق غربی احتمال رگبار پراکنده و وزش باد وجود دارد 

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: در مجموع طی روزهای آینده بارشی نداریم که باتوجه به اینکه پاییز جز ماه‌های پربارش است ضرورت دارد در بحث مصرف آب مدیریت لازم صورت گیرد.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.