پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تدارک مسکن رایگان برای مسافرین نوروزی در مازندران + فیلم

0

حسینی پور استاندار مازندران  در جلسه شورای اداری شهرستان بابل در گفت و گو با با باشگاه خبرنگاران جوان مازندران با بیان اینکه اجازه ندادیم هیچ مسافری شب را در چادر سپری کند، گفت: برای تمامی مسافرینی که توانایی تهیه مسکن نداشتند بصورت رایگان مسکن در اختیارشان قرار دادیم مگر آن دسته از افرادی که به اختیار خود تمایل داشتند در چادر اسکان داشته باشند.

او افزود:سه ماه قبل از شروع سال جدید ستاد هماهنگی سفر را با فعالیت کمیته‌های مرتبط تشکیل دادیم و یکی از افتخارات ما این است که اجازه ندادیم خانواده‌ای شب را در این ایام که همراه است با سرما در چادر به سر ببرد.

حسینی پور با بیان اینکه تنطیم بازار یکی از مهمترین نکته‌ها در ایام نوروزی است، گفت: نوروز امسال مصادف با ماه مبارک رمضان گردید و تعداد مسافری که وارد این استان می‌شود به مراتب یک و نیم الی دو برابر جمعیت خود استان است و طبیعتاً مدیریت بازار بسیار سخت است و ما هم تمام توان خود را به کار گرفتیم تا همه اقلام به راحتی در دسترس مسافرین و شهروندان در این ماه مبارک قرار گیرد.

استاندار مازندران با اشاره به کاهش ۶۵ درصدی تلفات انسانی ناشی از حوادث جاده‌ای، افزود: در این ایام شاهد کاهش ۶۵ درصدی تلفات انسانی ناشی ازحوادث جاده‌ای در مازندران بودیم که نشان‌دهنده مدیریت مطلوب پلیس راهور، هلال احمر، اورژانس و راهداری است و یک رکورد محسوب می‌شود.

حسینی پور در پایان گفت: با توجه به تمامی مشکلاتی که در استان داشتیم و با حضور جمعیت قابل توجه مسافرین امسال در حوزه جرائم به مانند سرقت کاهش چشمگیری داشتیم و امیدوارم تا پایان تعطیلات نوروزی این این آمار پا برجا باشد.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.