پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تخليه زباله ماشين هاي حمل زباله در محور كياسر – سمنان +عکس

ماشين هاي حمل زباله در طول روز چندين تن از زباله هاي شهر ساري را به مدت بيش از 8 سال است كه براي تخليه به محل دپوي زباله در گويچاله مي برند، احتمالاً به طور ناخواسته زباله هاي اين ماشين ها در اين نقاط از مسير تخليه شده است.

4

 

به گزارش مير عمادي، خبرنگار پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، در محور كياسر به سمنان، نزديك به محل دپوي زباله در گويچاله چهاردانگه، در ابتداي ورودي روستاي لنگر و ايول و در چند نقطه ي ديگر از اين مسير، ماشين هاي حمل زباله در طول روز چندين تن از زباله هاي شهر ساري را به مدت بيش از 8 سال است كه براي تخليه به محل دپوي زباله در گويچاله مي برند، احتمالاً به طور ناخواسته زباله هاي اين ماشين ها در اين نقاط از مسير تخليه شده است.

 

متاسفانه اين امر موجب به وجود آمدن مشكلات خطرناكي براي عبور و مرور خودروهايي كه در طول اين مسير رفت و آمد مي كنند شده است.

 

اين زباله ها كه از شب گذشته در اين مسير تخليه شده، علاوه بر مشكلات زيست محيطي خطرناكي را كه متوجه اهالي و محيط زيست چهاردانگه كرده است، موجب لغزنده شدن جاده شده و ممكن است موجب بروز تصادف در اين مسير شود.

 

تخليه زباله در سطح اين مسير موجب نارضايتي اهالي چهاردانگه و رانندگاني شده است كه در اين مسير رفت و آمد مي كنند. در فصل گرما اين زباله ها بوي بدي نيز منتشر مي شود كه سلامتي اهالي اين بخش را تهديد مي كند.

 

يكي از رانندگاني كه از اين مسير تردد مي كند، در گفتگو با مير عمادي، خبرنگار پايگاه خبري چهاردانگه نيوز بيان داشت: متاسفانه در حال تردد در اين مسير بودم كه به يكباره متوجه وجود حجمي از زباله در مسير شده ام كه نزديك بود موجب تصادف بنده در طول مسير شود.

 

جا دارد كه آقاي اميني، بخشدار چهاردانگه، در رابطه با اين مشكل اقدامات لازم را انجام داده تا اين مشكل موجب تهديد سلامتي و جان اهالي چهاردانگه نگردد.

 

این تصویر توسط یکی از اهالی چهاردانگه با تلفن همراه گرفته شده و برای پایگاه خبری چهاردانگه نیوز ارسال شده است.

 zobale

4 نظرات
 1. sadati می گوید

  خدا قوت. تخلیه زباله یا افتادن ناخواسته زباله. اگر تخلیه می باشد دیگر ناخواسته نیست و اگر ناخواسته است دیگر کلمه تخلیه معنا ندارد. احتمال می دهم که زباله ها در طول مسیر از حمال زباله به علتی افتاده است.

 2. kiasari می گوید

  ta key mikhaym ba mohafeze kari harf bezanin va vagheyat ro penhan konin. age zobale khodesh rikhte mishe! chera hamishe to noghate khalvat mirize ya chera faght shaba mirize?

 3. kiasari می گوید

  ta key mikhayn ba mohafeze kari harf bezanin va vagheyat ro penhan konin? age zobale khodesh rikhte mishe! chera hamishe to noghate khalvat mirize ya faght shaba mirize? hamishe hamintori ettelaresani mikonin ke baes shode natije nagirim. khaheshan dar ettelaresani khianat nakonin va vagheyat ro begid.
  ……………………………………………….
  چهاردانگه نیوز: سلام دوست گرامی. خواهش می کنیم زین پس با رسم الخط زیبای فارسی بنویسید تا خوانندگان گرامی نیز بتواند یادداشت شما را بهتر بخوانند.
  در باره ریخته شدن زباله در جاده نیز همانگونه که به ما گزارش داده شده است، امانت داری کرده و عیناً آن را منتشر کرده ایم. وگرنه همه می دانیم که ریخته شدن زباله در یک نقطه نمی تواند اتفاقی باشد و حتی اگر اتفاقی هم باشد شهرداری ساری و شرکت پیمانکار موظفند نسبت به پاکسازی محل از زباله های رها شده اقدام نمایند و هم چنین وظیفه پلیس راه می باشد که با این کامیون های متخلف شدیداً برخورد کرده و بخاطر خطرآفرین بودن آنها نسبت به توقیف خودرو و جلوگیری از تردد آنها اعمال قانون نماید.
  سایت چهاردانگه نیوز شاید تنها سایت و پایگاه اطلاع رسانی چهاردانگه و استان مازندران باشد که بیشترین مطلب و تصاویر انتقادی را نسبت به دپوی زباله های ساری در بخش چهاردانگه نوشته است.

 4. سید محمد رضا می گوید

  واقعیت این است: مردم محترم شهر ساری! زباله های شهر شما را در اطراف روستای ما دپو می کنند و باعث شده که محیط زیست عده ای بوی تعفن بگیرد. دنیا سعی میکنه مناطق خوش و آب و هوا را حفاظت کنند، ساروی ها محیط زیست را نابود میکنند.
  درآمدهای سرسام آور شهرداری ساری کجا هزینه می شود که تاوان آن را منطقه ما میدهد؟
  یه عده ای را ساپورت کردند. یه عده ای را پست و مقام دادند، ساکت شدند. یه عده ای را نقدی دادند. یه روستا را با آن مقام مسئولش که خوب رسیدند. هنوز هم کارخانه دروغین بازیافت را نساختند. می خواهند بسازند، چند سال دیگر یه عده دیگر را ساپورت کنند؟ یه عده که به شورای شهر راه پیدا کردند!!!! یه عده هم حتما به مجلس راه پیدا کنند! ساخته می شه و شما ساروی ها زباله تولید کنید. شما خوش باشید!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.