پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تاکید بر حضور با بینش اطلاعاتی در ماموریت‌ها

0

سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور در جمع معاونان، روسای پلیس‌های تخصصی و فرماندهان انتظامی شهرستان‌های تابعه استان مازندران با اشاره به حجم ماموریت‌های انتظامی در سال گذشته، گفت: برگزاری انتخابات و سایر ماموریت‌های پلیس در سال ۱۴۰۲ از مهمترین ماموریت‌هایی بود که پلیس علاوه بر ماموریت‌های ذاتی خود در مقابله با سرقت ها، مقابله با اراذل و اوباش، برقراری امنیت مرز‌ها و سایر ماموریت‌های سازمانی موفق عمل کرده است.

او با اشاره به کارنامه خوب استان در ماموریت‌های برگزاری انتخابات و از جمله ماموریت تامین امنیت مردم در ایام نوروز، ادامه داد: مازندران از نادر استان‌هایی بوده است که ضمن موفقیت در همه رده‌های ماموریتی با وجود حجم ورودی و خروجی‌های تردد‌های خودرویی در سطح استان کاهش تصادفات را شاهد بوده است.

سردار رادان با اشاره به وجود همدلی‌ها بین رده‌های انتظامی استان، افزود: استفاده درست از ابزار‌ها و تجهیزات هوشمند پلیس در این استان موجب شده تا این استان به استانی زنده و پویا در اجرای ماموریت‌ها تبدیل شود.

فرمانده انتظامی کل کشور با تاکید بر توجه به معیشت کارکنان در حوزه تامین مسکن ملکی و سازمانی برای آنان، گفت: باید سعی شود از همه ظرفیت‌های استانی برای تامین مسکن ملکی و سازمانی کارکنان در سطح استان استفاده شود.

سردار رادان با تاکید بر صیانت از کارکنان و توجه به دیانت آنان بر اساس مبانی دینی و اسلامی، رعایت انضباط را شرط اساسی در هر اقدامی برشمرد و با تاکید بر حضور توام با آمادگی همراه با هوشیاری در ماموریت ها، افزود: توجه به قرآن و نهج البلاغه باید در سطح فراجا فراگیر شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان این که در حوزه مدیریت ترافیک در جاده‌ها باید به صورت پیشدستانه عمل شود، بر مدیریت ترافیک در محور‌های مواصلاتی و محور‌های ورودی و خروجی استان به منظور جلوگیری از حجم ترافیک در ورودی و خروجی استان تاکید کرد.

سردار رادان با تاکید بر استفاده از دوربین البسه و تجهیزات هوشمند سازمانی در ماموریت ها، گفت: رویکرد عملیاتی پلیس در سال جدید با تاکید بر حضور با بینش اطلاعاتی توام با آمادگی و هوشیاری است و در این ارتباط باید نگاهمان به موضوعات نگاهی اطلاعاتی باشد.

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.