پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تاکید بر الگو گرفتن از سیره رفتاری خانواده‌های شهدا

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، سردار سیاوش مسلمی چهارشنبه‌شب در سفر خود به بابلسر با امام جمعه بابلسر و خانواده شهید مدافع حرم علیرضا بریری دیدار کرد.

 مسلمی در دیدار با حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور امام جمعه بابلسر گفت: نهادهای فرهنگی و پاسدار انقلاب اسلامی باید با هم‌افزایی بیشتر در مسیر انقلاب گام بردارند و به رشد و پیشرفت انقلاب کمک کنند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران افزود: همدلی نهادهای انقلابی تقویت و تعالی انقلاب را به همراه دارد.

حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور امام جمعه شهرستان بابلسر نیز در این دیدار گفت: پاسداری از انقلاب به معنای  وجودیت و پویایی انقلاب است که هر شخصی با دیدگاه پاسداری از انقلاب معنویت‌گرایی خود را نمایان می‌کند.

در این دیدار قاب عکس مادر شهید محمدصادق رضایی با در دست داشتن استخوان‌های فرزند شهیدش در دفتر امام جمعه مورد توجه فرمانده سپاه کربلا قرار گرفت و در پایان این دیدار امام جمعه بابلسر این قاب عکس را به سردار مسلمی هدیه دادند.

 

مسلمی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم علیرضا بریری نیز اظهار کرد: امروز در فضای تهاجم فرهنگی که قرار داریم رفتار خانواده شهدا باید در جامعه به عنوان الگوی سبک زندگی اسلامی نهادینه شوند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران در پایان گفت: خانواده شهدا نیازی به توجه ما مسؤولان ندارند بلکه ما به دعای این عزیزان در جهت ادامه دادن راه دشوار شهدا شدیدا نیازمند هستیم.

 /۳۱۴۱/علینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.