کد خبر:7108
پ
harkat-barkat-thum

برگزاری جشنواره حرکت و برکت با حضور بانوان چهاردانگه ای در ساری

جشنواره حرکت و برکت در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ در سالن سید رسول حسینی ساری با حضور آقای روحی ریاست محترم ورزش های بومی شهرستان ساری ، مهندس نقیبی ، چندتن از مسئولان ورزش های بومی محلی و دوتن از هنرپیشه های محبوب سینمای ایران خانم ها رابعه اسکوئی و زهره حمیدی برگزار شد.

 

به گزارش خانم طاهره نوروزی، خبرنگار و عکاس پایگاه خبری چهاردانگه ساری، جشنواره حرکت و برکت در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ در سالن سید رسول حسینی ساری با حضور آقای روحی ریاست محترم ورزش های بومی شهرستان ساری ، مهندس نقیبی ، چندتن از مسئولان ورزش های بومی محلی و دوتن از هنرپیشه های محبوب سینمای ایران خانم ها رابعه اسکوئی و زهره حمیدی برگزار شد.

 

بانوان روستایی بخش های شش گانه شهرستان ساری که در لیگ هفت سنگ بانوان شرکت کرده بودند با ارائه غذاهای محلی، وسایل و تجهیزات قدیمی که در حال فراموشیست به زنده کردن سنت خود پرداختند و با آهنگ های سنتی و بازی های بومی محلی خود در سالن ، گذشته خود را مرور کردند که با استقبال تماشاگران و حضار محترم روبرو شد.

 

در پایان این جشنواره به افراد شرکت کننده در این مسابقات هدایایی اهدا و اختتامیه این مسابقات با شور و هیجان بسیاری برگزار گردید.

 

خانم های  حمیدی و اسکوئی با دیدن این جشنواره گفتند: ما از کار بانوان روستایی شگفت زده شده ایم و تا به حال چنین کارهایی را در هیچ جای دیگر ندیده بودیم.

 

از مسئول شورای ورزشی بخش چهاردانگه آقای سید علی شجاعی بسیار تشکر و قدردانی می کنیم که همواره حامی و پیگیر مسابقات اعضای تیم چهاردانگه بوده اند و همچنین از خانم اصغری مدیریت خیاطی پریسا که یکی از حامیان تیم مان ( تیم هفت سنگ بانوان چهاردانگه ) بوده اند کمال تشکر را داریم.

 

از مسئولان محترم تقاضا می کنیم که به ورزش های بانوان بخش چهاردانگه اهمیت بیشتری دهند تا بانوان بتوانند بدون نگرانی از کمبود امکاناتی و بودجه ای برای مسابقات مختلف آماده شوندو مشکلی در سر راهشان احساس نکنند. متاسفانه در این دوره حمایت چندانی از طرف مسئولان محترم بخش چهاردانگه دیده نشده است.

 

خانم رفیعی سرپرست تیم چهاردانگه از بانوان محترم چهاردانگه ای درخواست کردند که در این گونه مسابقات که در جهت ایجاد صمیمیت بین بانوان منطقه ، شور و نشاط بانوان و آشنایی با سنت های روستایی  برگزار می شود شرکت نمایند.

 

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر روی آنها کلیک کنید.

 

harkat-barkat-1

harkat-barkat-2

harkat-barkat-10

harkat-barkat-3

harkat-barkat-4

harkat-barkat-5

harkat-barkat-6

harkat-barkat-7

harkat-barkat-8

harkat-barkat-11

harkat-barkat-9

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
 • رفیعی ۷ مهر ۱۳۹۳ / ۱۰:۰۴
  0 0

  سرت را رو به آسمان نگاه دار
  بگذار قطرات باران خیسىِ چشمانت را بشوید
  نفس بکش،در میان پاییز نفس بکش…
  بس است گرما،بس است بى بارانى و بى بادى…
  با سلام؛
  ورزش بومی محلی بانوان بخش چهاردانگه که فقط در این یک سال گذشته توانسته با همه مشکلات مالی حرکتی انجام داده و عملکردی کوتاه برای دفتر هیئت ورزش ارائه دهد موفق بوده و این را هم مدیون بانوان چهاردانگه از روستاهای مختلف بوده که با همکاری صمیمانه خود ما را یاری نمودند.
  متاسفانه بخش چهاردانگه نسبت به ۵ بخش دیگر از نظر مالی بسیار نیازمند کمک عزیزانی است که بتوانند بخش بانوان را یاری تا بتوانیم بهترین مسابقات و جشنواره ها را در بخش خودمان با لباس های سنتی ارائه دهیم.
  از شما سرکار خانم نوروزی به خاطر گزارش خوبتان سپاسگزارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید