کد خبر:105615
پ
برگزاری-اولین-رویداد-استارت‌آپ-محیط-زیستی-در-مازندران.jpg

برگزاری اولین رویداد استارت‌آپ محیط زیستی در مازندران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از برگزاری اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط زیست در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان در جلسه بررسی و برنامه‌ریزی برگزاری اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط زیست مازندران اظهار کرد: این رویداد مهم با حمایت صندوق نوآوری و […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از برگزاری اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط زیست در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، مهدی رازجویان در جلسه بررسی و برنامه‌ریزی برگزاری اولین رویداد استارت‌آپی پسماند و محیط زیست مازندران اظهار کرد: این رویداد مهم با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان و شهرداری ها در مازندران برگزار می‌شود. 

وی تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر شد در سه ماه آینده ترتیبی اتخاذ گردد که  ضمن فراهم شدن شرایط مذاکره شهرداری‌ها با شرکت‌های دانش بنیان در خصوص موضوعات پسماند از محل قراردادهای منعقد شده به‌صورت تسهیلات کم‌بهره توسط صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت مالی شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: تسریع در پرداخت تسهیلات کم‌بهره از جمله مسائلی است که می‌بایست منجر به خروجی مناسب از این رویداد استارت‌آپی گردد .

رازجویان یادآور شد: فراخوان و دعوت از شرکت‌های تخصصی در حوزه شیمی پلیمر کمپوست در راستای توانمندسازی در حوزه پسماند و بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های فوق می‌بایست از اولویت‌های اصلی این رویداد باشد تا به نوعی موجب اقدامات مساعد در حوزه پسماند و محیط زیست شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194