پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

برگزاري کارگاه آموزشی پيشگيري از اعتياد در روستای چالو

به همت سازمان تبلیغات اسلامی بخش چهاردانگه کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در مسجد حضرت ابو الفضل (ع) روستای چالو از توابع این شهر برگزار شد

4

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی کیاسر، حجت الاسلام نورالله نوری راد روز یکشنبه 14 تیر ماه 94 از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با همکاری هیئت امنای مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای چالو با حضور خانم تقوی کارشناس آْسیبهای اجتماعی اعزامی از اداره بهزیستی شهرستان ساری و عموم مردم و جوانان خبر داد.

در این جلسه آموزشی شرکت کنندگان با موضوعات آموزشی مطرح شده از سوی خانم تقوی کارشناس اعزامی، شامل آشنایی با اشکال مختلفت مواد مخدر، علائم و عوارض مصرف آن، ارتباط والدین با فرزندان، چگونه ((نه)) گفتن را به فرزندان خود بیاموزیم، چگونه در کودک خود عزت نفس ایجاد کنیم آشنا شدند.

 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی کیاسر هدف کلی از برگزاری این دوره‌ را ترویج فرهنگ پیشگیری از اعتیاد و افزایش آگاهی عمومی خانواده ها در خصوص مراقبت و پیشگیری از اعتیاد جوانان عنوان کرد.

 

Copy of IMG_5305

Copy of IMG_5308

Copy of IMG_5310

 

4 نظرات
 1. عالیشاه از ساری می گوید

  پس کو استقبال جوانان …

  1. موسوی می گوید

   با این وضعیت اسفناک کسب و کار و شرایط معیشتی، دیگه تو روستا جوونی زندگی نمی کنه که بخواد توی این گونه مراسمات شرکت کنه!!
   به امیدی روزی که با مهیا شدن شرایط، جوانان ما آگاهانه و امیدوارانه بجای کارگری در شرکت های صنعتی به کارکردن برای خودشون تو روستاهاروی بیآورند.

 2. دلسوز می گوید

  باسلام توعکس که استقبال جوانان ندیدیم شایدمنظور جوانان قدیم بوده هرچندموبه ریسمان مدده اماوضع اعتیاد در منطقه ازچندتاکلاس گذشته وبه حد بحران رسیده ونیاز به یک عزم ملی است.

 3. کردان می گوید

  زنده باد چالو..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.