کد خبر:14166
پ
jalaseh-heyat-omana-thum

برگزاری اولین نشست صمیمی امام جمعه با هیئت امنا مساجد کیاسر

اولین جلسه ی رسمی هئیت امناء مساجد شهر کیاسر امشب سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ در مسجد امام حسن مجتبی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، اولین جلسه ی رسمی هئیت امناء مساجد شهر کیاسر امشب سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۳ در مسجد امام حسن مجتبی برگزار شد.

 

در ایام هفته ی وحدت در نشستی که امام جمعه کیاسر با مردم و هیئت امنا مساجد در مسجد محمد رسول الله شهر کیاسر برگزار شده بود، با پیشنهاد حجت الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر مقرر شد تا جلسات امام جمعه با هیئت امنا مساجد به صورت ماهانه و به شکل منظم برگزار شود که این طرح مورد استقبال هئت امناء مساجد چهاردانگه و مردم این شهر قرار گرفت.

 

پیشنهاد برگزاری ماهانه ی جلسه امام جمعه و هیئت امنا مساجد شهر کیاسر به منظور ایجاد وحدت بیان مشکلات، پیگیری مشکلات و دغدغه های دینی اجتماعی و همچنین مشکلات منطقه ای به هیئت امناء مساجد از طرف امام جمعه محترم کیاسر مطرح شده است..

 

بر همین اساس امشب بعد از نماز مغرب و اشاء اولین جلسه ی رسمی با حضور امام جمعه محترم و هیئت امناء مساجد و مردم شهر کیاسر در مسجد امام حسن مجتبی (ع) این شهر برگزار شد و همچنین در این جلسه مجمع هیئت امنا مساجد شهر کیاسر تشکیل شد تا به عنوان هدایت و هماهنگ کننده ی جلسات عمل کند.

 

گفتنی است که شهر کیاسر دارای ۵ مسجد و چند حسینیه می باشد که با برگزاری این جلسات می توان ارتباط و هماهنگی بهتری بین هیئت امناء ابن مساجد برقرار کرد تا هر چه بهتر بتوان از ظرفیت و تاثیرات اجتماعی این نهاد مردمی برای پیشبرد اهداف و برنامه ریزی های دینی و اجتماعی استفاده کرد.

 

 jalaseh-heyat-omana-3

  jalaseh-heyat-omana-1 jalaseh-heyat-omana-2  jalaseh-heyat-omana-4

jalaseh-heyat-omana-5

jalaseh-heyat-omana-6

jalaseh-heyat-omana-7

jalaseh-heyat-omana-8

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید