کد خبر:127384
پ
3447845.jpg

بخش کشاورزی نیازمند توجه ویژه در سال جهش تولید است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شریعت پیش ازظهر سه شنبه در جمع مسئولان شهرستان با اشاره به معارفه امام جمعه سرخ رود و بیان اینکه نماز جمعه سنگر وحدت آفرین ما است، اظهار کرد: محمودآباد جزو شهرستان‌هایی بوده که در آن وحدت و همدلی بین عناصر تأثیرگذار، عوامل اجتماعی و مدیران وجود دارد که باعث […]

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شریعت پیش ازظهر سه شنبه در جمع مسئولان شهرستان با اشاره به معارفه امام جمعه سرخ رود و بیان اینکه نماز جمعه سنگر وحدت آفرین ما است، اظهار کرد: محمودآباد جزو شهرستان‌هایی بوده که در آن وحدت و همدلی بین عناصر تأثیرگذار، عوامل اجتماعی و مدیران وجود دارد که باعث شد به اتفاقات عالی همچون هماهنگی با هم در ستاد مقابله با کرونا و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا دست یابیم.

وی تصریح کرد: فضیلت نماز جمعه بر همگان مشخص است و باعث ایجاد امید در جامعه خواهد شد.

فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: در زمان شیوع کرونا باید اقتصاد فرهنگ را به گونه‌ای رسیدگی کنیم تا با رعایت پروتکل‌ها از فضیلت نماز جمعه نیز استفاده کنیم.

شریعت با بیان اینکه در سال جهش تولید باید با نگاه جدی به کشاورزی این شهرستان نگاه کنیم، گفت: در حوزه خدمات نگاه ما برای ایجاد تعامل و بستر در حوزه گردشگری است چراکه ۶۱ درصد منابع از این حوزه خواهد بود.

فرماندار محمودآباد افزود: با توجه به بکر بودن شهرستان و قرار داشتن در محور کلیدی و مرکز استان مازندران باید در حوزه گردشگری تلاش کرده تا محقق شود.

کد خبر 4990600

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194