کد خبر:15142
پ
barf

با وجود بارش برف، محور شهمیرزاد ـ فولادمحله ـ کیاسر باز است

رئیس اداره راه و ترابری شهمیرزاد با اشاره به اینکه بارش برف محورهای کوهستانی و گردنه‏‎‏‎های واقع در ارتفاعات شهمیرزاد را سفید‏‏پوش کرده است، از باز بودن محورهای مواصلاتی شهمیرزاد به استان مازندران خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری،، رحمت الله امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهمیرزاد اظهار داشت: با وجود بارش برف و باران در مسیرهای این بخش به استان مازندران و تلاش اکیپ‌های راهداری راه و ترابری محورها باز و تردد امکان پذیر است.

 

وی با اشاره به اینکه گروه‌های راهداری برای باز نگه داشتن معابر در تلاش هستند، عنوان کرد: به رانندگان توصیه می‌شود ضمن مجهز کردن خودروهای خود به زنجیر چرخ و تجهیزات سفر زمستانی را به همراه داشته باشند.

 

امیدی افزود: 2 دوستگاه نمک پاش مکانیزه، 2 دستگاه گریدر، 3 دستگاه برف روب، 2 دستگاه لودر به همراه 20 نفر راهداران راه و ترابری شهمیرزاد در محورهای این بخش آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

 

رئیس اداره راه و ترابری شهمیرزاد خاطرنشان کرد: رانندگان با احتیاط و سرعت مطمئنه حرکت کنند و  از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.

 

وی با اشاره به اینکه بارش برف تمام گردنه های ارتفاعات شهمیرزاد برف روبی شده است، تصریح کرد: مسیر شهمیرزاد ـ فولادمحله ـ کیاسر با حضور راهداران باز و تردد امکان پذیر است.

 

سرپرست شهرداری شهمیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهمیرزاد با اشاره به آمادگی ستاد برف‌روبی و کارکنان شهرداری شهمیرزاد اظهار داشت: 5 هزار بسته شن و نمک به‌منظور استفاده به هنگام بارش برف و یخبندان در مخازن مخصوص در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

 

سعید ایران‌بخش با اشاره به اینکه کارکنان تلاشگر شهرداری شهمیرزاد برای بازگشایی معابر، خیابان‌ها و نمک‌پاشی در سطح شهر آماده هستند، تصریح کرد: 20 مخزن نگهداری بسته‌های شن و نمک در نقاط مختلف شهر برای استفاده مردم اختصاص‌یافته است.

 

وی افزود: دو دستگاه مینی لودر، یک دستگاه لودر، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه کامیون با تیغ برف‌روب، سه دستگاه کامیون، سه دستگاه تراکتور و دو دستگاه نیسان آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و نمک‌پاشی و برف‌روبی است.

 

سرپرست شهرداری شهمیرزاد خاطرنشان کرد: ستاد برف‌روبی و بحران شهرداری شهمیرزاد در محل جایگاه موتوری شهرداری شهمیرزاد برای برف‌روبی و پاک‌سازی معابر شهری در ایام زمستان تشکیل‌شده است.

 

کلیدواژه : راهداری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194