پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازنشستگی آقای عین اله آزموده یکی از مدیران چهاردانگه نیوز

آقای عین اله آزموده یکی از مدیران این پایگاه از اول تیرماه ۱۳۹۳ به درجه بازنشستگی نائل آمدند. مراسم جشن بازنشستگی با حضور مدیران، کارشناسان و همکارانشان در سازمان صدا و سیما و شبکه یک سیما، در ساعت ۳ بعد از ظهر امروز اول تیرماه ۱۳۹۳ در محل آمفی تئاتر ساختمان سیما (واقع در محل سازمان صدا و سیما در تهران) برگزار و از ۱۱ تن از کارشناسان این شبکه به پاس سال ها تلاش هنری در تولید برنامه های تلویزیونی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

10

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، آقای عین اله آزموده یکی از مدیران این پایگاه از اول تیرماه ۱۳۹۳ به درجه بازنشستگی نائل آمدند. مراسم جشن بازنشستگی با حضور مدیران، کارشناسان و همکارانشان در سازمان صدا و سیما و شبکه یک سیما، در ساعت ۳ بعد از ظهر امروز اول تیرماه ۱۳۹۳ در محل آمفی تئاتر ساختمان سیما (واقع در محل سازمان صدا و سیما در تهران) برگزار و از ۱۱ تن از کارشناسان این شبکه به پاس سال ها تلاش هنری در تولید برنامه های تلویزیونی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 

آقای آزموده متولد ۱۳۴۴ و اهل روستای بالاده (منطقه دوسرشمار) بخش چهاردانگه ساری بوده و در سال ۱۳۶۶ وارد دانشکده صدا و سیما و در رشته گرافیک تلویزیونی مشغول به تحصیل شده و در سال ۱۳۷۱ نیز در مقطع فوق لیسانس در رشته گرافیک ادامه تحصیل دادند. ایشان بنیانگذار و مدیر انجمن فرهنگی سادوا (1386) و سایت سادوای بالاده (1387) هستند و در سال ۱۳۹۲ نیز کتاب «پیرون گفته» (مجموعه ضرب المثل های روستای بالاده و منطقه دوسرشمار با همت و تلاش ایشان به چاپ رسیده است و چندین کتاب در زمینه فرهنگ عامه نیز در دست تالیف دارند. راه اندازی گروه کوهنوردی سادوای بالاده و ساری (در سال 1386) و آگاهی دادن به مردم نسبت به حفظ محیط زیست و انجام فعالیت های سالم کوهنوردی و طبیعت گردی و معرفي جاذبه های طبیعی بخش چهاردانگه یکی دیگر ار فعالیت های فرهنگی آقای آزموده در سال های اخیر بوده است. وی از سال 1372 در شهر کرج ساکن هستند.

 

logo-az

 

وی نزدیک به ۳۰ سال است که در عرصه های مختلف فرهنگ مازندران در استان های تهران، البرز و مازندران فعالیت دارند و تاکنون نزدیک به ۱۵ همایش فرهنگی مازندران در شهرهای تهران و کرج و نیز روستای بالاده و منطقه دوسرشمار با مدیریت و یا همکاری ایشان برگزار گردیده است. عضویت در انجمن های فرهنگی مازندرانی های مقیم تهران نیز از دیگر فعالیت های فرهنگی وی می باشد.

 

تاسیس و راه اندازی پایگاه خبری چهاردانگه نیوز در سال ۱۳۹۰ با پیشنهاد ایشان و برای پرکردن خلاء اطلاعاتی و خبری بخش چهاردانگه راه اندازی گردید.

 

آقای آزموده در سایت http://www.azmoude.ir به معرفی بخشی از آثار گرافیک شامل ده ها نمونه آرم، پوستر و صدها نمونه جلد کتاب و مجله و سایر آثار گرافیک خود پرداخته و گوشه ای از هنرش را به نمایش گذاشته است. وی هم چنین در سازمان صدا و سیما به عنوان کارشناس ارشد گرافیک فعالیت داشته و در شوراهای تخصصی گرافیک و دکور در شبکه های یک، دو و سه سیما، کمیته تخصصی گرافیک سازمان صدا و سیما، کار گروه فرهنگی سازمان زیباسازی شهرداری تهران و …. عضویت داشته و دارند. به این مجموعه از فعالیت های هنری، برگزاری چندین نمایشگاه عکاسی را نیز باید اضافه نماییم.

 

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز برای آقای آزموده آرزوی موفقیت و بهروزی داشته و ابراز امیدواری می کند که بازنشستگی، آغاز حضور بیشتر، پر رنگتر و تاثیرگذارتر ایشان در عرصه های فرهنگی و هنری استان مازندران به ویژه در بخش چهاردانگه شود.

 

10 نظرات
 1. اصغری می گوید

  مطمئنا پس از این، با فراغ بالی که حاصل می‌شود بیش از پیش دل ما را و با فعالیت‌های مجازی‌شان شاد خواهند کرد.

  1. عين الله آزموده می گوید

   سلام. از لطف شما بسیار سپاسگزارم. امیدوارم تندرستی و بهروزی برای شما همیشه فراهم باشد. / عین اله آزموده

 2. بهاری می گوید

  جناب آقای آزموده
  بهتر است بگوییم مهربان یارا :

  بازنشستگی یعنی به بار نشستن درخت تلاش
  بازنشستگی یعنی به پا خاستن برای آغازی دوباره در گستره ای دیگر با تجربه هایی بس والا .
  بازنشستگی یعنی سپاس یزدان را که فرصت زیستن و رسیدن به این گذرگاه عمر را به شما هدیه کرد .
  بازنشستگی یعنی نفسی ژرف و دلارام بر فراز یکی از قله های زندگی .
  پس این آغاز و سپاسگزاری و دلارامی بر شما خجسته باد

  1. عين الله آزموده می گوید

   از متن زیبا و لطف بهاری شما بسیار سپاسگزارم. امیدوارم تندرستی و بهروزی برای شما همیشه فراهم باشد. / عین اله آزموده

 3. محمدی / وطنم واوسر می گوید

  جناب آقای آزموده عزیز با سلام.

  تو را هست پاداش بی منتی
  که بسیار شایسته عزتی

  شما که چندین بهار از عمر پر برکت خویش را صرف خدمتی با صداقت در سازمان دولتی، و خدمتی خالصانه در جهت حفظ و ترویج ارزشها و فرهنگ بومی محلی “منطقه دوسرشمار” نموده اید، جای بسی تقدیر و تحسین است.
  و اینک بر این باورم که بازنشستگی سرآغاز فصل نوینی از حیات پرثمر شماست. فصلی که به لطف خداوند سبحان در کنار خانواده محترمتان با شور و نشاط ایام را سپری می نمائید.
  امیدوارم همچون گذشته با نفس های بهاری، اندیشه باز، قلم توانا، و با کوشش و تعهدی که در جنابعالی وجود دارد، همواره یاور و راهنمای ما و فرهنگ دوستان “منطقه دوسر شمار” باشید.
  سعادت، سربلندی و سلامت روزافزون جنابعالی و خانواده مکرم را از پروردگار خواستارم.

  1. عين الله آزموده می گوید

   جناب آقای محمدی عزیز سلام. لطف شما بزرگواران برایم مایه دلگرمی است. فرهنگ دیارمان با دست های پرتلاش و قدم های استوار فرهنگ دوستانی چون شما رشد خواهد کرد. / عین اله آزموده

 4. آهنگری می گوید

  با سلام و خداقوت به آقای آزموده
  امید است آغاز دوره جدیدی از زندگی شما همراه با صحت و سلامت باشد و یک عمر تجربه اندوزی شما در دوران بازنشستگی نشر یابد.

  1. عين الله آزموده می گوید

   سلام. از لطف شما بسیار سپاسگزارم. امیدوارم تندرستی و بهروزی برای شما همیشه فراهم باشد. / عین اله آزموده

 5. نورانی می گوید

  با سلام به مه خوبش برار گت مردی فرهیخته مازرونی برار آزموده. جان خدای جا خامبه با تموم بیـین دوره خدمت شما در صدا و سیما و بازنشستگی، اتّا دوره جدید خوبش همراه با سربلندی و عزت ره در پیش داری و خار تن که بالاترین نعمت الهی هسته ره جان خدا به ته خوبش برار هدیه هاکنه. مازرون و مازرونی به امثال شما افتخار کنده. جان خدا جا تِسّه عزت نفس، سلامتی و طول عمر آرزو کمبه. موارک باشه. ته زندگی سبز و ته عزت مستدام باشه. ایشاا…
  ……………………………………………………
  جناب نورانی عزیز مِه گتِ برار. تِنه دور بَگردِم که همیشک مِریه شرمنده خاشِه محبت کاندِه. تِنِه خانابِدون و تِنه تَن خار و تِنه دل شاد بُوئِه. تِنه خُوردی برار. آزموده.

 6. زینب ذوالفقاری می گوید

  هزاران درود جناب آزموده هم استانیه بسیار ارزشمند و پرافتخار.
  تو اینستابا پست های بسیار جالب و آموزنده تون از معرفی مناطق دیدنی و تاریخی و گردشگری نقاط مختلف سرزمین عزیزمو همسفر مجازی تون شدیم.
  بسیار بسیار ممنون و سپاسگزاریم.مانا باشید و برقرار.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.