پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازدید معاون وزیر راه از پروژه راه روستایی منطقه نرماب دوسر

بعدازظهر امروز، مهندس میر شفیعی معاون وزیر راه و مهندس اسد مدیر کل راه استان مازندران و مهندس بنیانیان معاون عمرانی استانداری مازندران و مهندس تور به همراه چند تن ديگر از مسولین استان مازندران جهت بازدید ادامه کار تعریض و بهسازی راه روستایی منطقه نرم آب دوسر، بازدید كرده و از میزان پیشرفت کاری مطلع شدند..

1

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از وبلاگ انجمن فرهنگي آفتاب تيله بن طي تماسي كه در ساعت 15 امروز يكشنبه ( 4 خرداد 1393 ) با آقای امینی بخشدار محترم چهاردانگه برقرار شد، ايشان عنوان نمود: بعدازظهر امروز ( يكشنبه 4 خرداد 1393 )، مهندس سیدحسین میرشفیع، معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی و مهندس اسد مدیر کل راه استان مازندران و مهندس بنیانیان معاون عمرانی استانداری مازندران و مهندس تور به همراه چند تن ديگر از مسولین استان مازندران جهت بازدید ادامه کار تعریض و بهسازی راه روستایی منطقه نرم آب دوسر، از روستای سواسره تا منطقه دوسرشمار و همينطور تا انتهای مسیر ( سه راهی سمنان و ساری ) را بازدید كرده و از میزان پیشرفت کاری مطلع شدند..

 

بخشدار چهاردانگه در ادامه گفت: امیدواريم  که در این بازدید بر سرعت و دقت انجام کار افزوده و شادی و رضایتمندی  اهالی منطقه فراهم آید.

 

آقاي اميني ادامه داد: در این بازدید با خانم رضوی یکی از خیران و پیمانکار بتونی 9 کیلومتر از جاده ( از اول آسفالت تا روستای واوسر مذاکره داشتند. در این دیدار كه بین معاون وزیر راه و خانم رضوی از قبل تعیین شده بود، قرار شد که عمليات زیر سازی اين قسمت را ( حدود 9 کیلومتر ) اداره راه به عهده بگيرد و خانم رضوی پیمانکار، بتون سازی جاده را انجام دهد.

 

بخشدار چهاردانگه در پاسخ به اين سوال كه آیا بتون  برای جاده جواب می دهد ، گفت: در استان گلستان انجام دادند خوب جواب داده است. ظاهراً کار کارشناسی آن انجام شده است.

 

آقاي اميني در مورد جاده پایین دست گفت: باید تعریض و بهسازی تا واوسر انجام گیرد و در روستاي ایلال هم باید حدود 2 کیلومتر کار اسفالت با توجه به بودجه آغاز شود.

 

بخشدار چهاردانگه در ادامه گفت: از این بازدید، مسولین وزارت راه و همينطور  معاون اين وزارتخانه، آقاي مير شفيع و مسئولين راه استان مازندران در منطقه اظهار رضایت کرده اند.

 

آقاي اميني، در مورد جلوگیری اهالی فولادمحله از بهسازی راه بالادست گفت: قرار شد فردا و پس فردا ( دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 خرداد 1393 ) در استانداری جلسه ای به همین منظور با حضور اهالی فولادمحله و مسولین استان سمنان داشته باشیم. باید عرض شود که اهالی فولادمحله  ادعای مرتع بودن زمین هایی را دارند که جاده بالا در آن قرار گرفته است و به همین خاطر چند روزی از ادامه عمليات بهسازي ممانعت به عمل آوردند.

 

……………………………………………………

 

از آقای امینی بابت تلاش بی وقفه و همچنين حوصله بیان خبرهای عمرانی از طریق تلفن تشكر ويژه داشته و از تلاش و پی گیری مجدانه و مسولانه ايشان در تمام زمینه ها به ويژه راه های روستایی منطقه ی نرم آب دوسر کمال تقدیر و تشکر را داريم.

 

1 نظر
  1. اصغری می گوید

    گزارش خیلی جالبی بود. مرسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.