پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازدید فرماندار سوادکوه شمالی از پشت صحنه سریال پایتخت4 +تصاویر

4

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، محمد منصوریان فرماندار سواد کوه شمالی (منصوریان از روستای قلعه سر چهاردانگه می باشد)  از پشت صحنه سریال پایتخت4 بازدید کردند. 

 

منصوریان با تاکید بر حمایت استانداری مازندران از این سریال ،با عوامل پشت صحنه این فیلم از نزدیک گفتگو به عمل آورد. فرماندار در این دیدار با اقای مقدم کار گردان این سریال مواردی در میان گذاشتند که در این سریال مسائل مختلف اجتماعی فر هنگی شهرستان را رعایت نموده و صحنه هایی از جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهرستان در فیلم گنجانده شود تا مردم کشورمان با دیدن این مجموعه به ویژگی های شهر شیرگاه و شهرستان آشنا گردند.

 

139403176901

 

139403171413

 

139403175977

 

139403174739

4 نظرات
 1. س کياسري می گوید

  ای کاش مسئولین ما اونقدر ساده نبودند که بخواهند برای یک عکس به بازدید اینچنینی بروند
  شاید موافقین این برنامه اعتقاد داشته باشند با این برنامه ها فرهنگ مازندران شناسانده می شود فرهنگی چون احترام به والدین پیر وشاید…
  اما واقعا چیزی که از این برنامه بدست می اید اینچنین است یا مردم
  1- مازندرانی ها را افراد ساده (هالو) می پندارند
  2-گویش یا لهجه شیرین مازندرانی را گویشی خنده دار و مضحک میشناسند
  3-شاید رفتارهای ساده این مسئولین باعث شد تا در پایتخت قبلی رییس هیئت کشتی استان شخصیتی آنچنانی داشته باشد
  4-
  5-
  6-
  .
  .
  .

 2. صابر می گوید

  ازاین سریال چیزی بجز اینکه فرهنگ ومردم مازندران را به سخریه گرفتن عاید آدم نمیشه امیدوارم مسئولین محترم استان اینقدرساده لوحانه وعوامانه باعوامل ودست اندرکاران این سریال کذایی برخوردنکنند

 3. کیاسری می گوید

  با سلام آقای مقدم کارگردان سریال یک استاد در حوزه ی کاریشون هستن. خیلیها محسن تنابنده رو بعنوان بازیگری بااستعداد فراوان میشناسند.اکثر بازیگرا مثل اقای خمسه یا اقای احمدی یا مهرانفر از بهترین بازیگرای مملکتمون هستن.
  هیچ کدام از کاراکترها هالو نبودن آدمای که زود جوش میارند و عصبی میشن و زود هم فراموش میکنن. دقیقا عین اکثر مازندرانیها نقی مردی به شدت خانواده دوست وتکیه گاه فامیله . این سریال برای ایام عید بود وبا چاشنی طنز همراه بود .بسیار هم پرمخاطب.کاش اول جنبه های مثبت رو ببینیم تا که بخوایم منفی ها رو تیتر کنیم. خانواده ی ما طرفدار پروپا قرص سریال پایتخت هستن .

  1. عبداله هاشمی می گوید

   شما فیلم آشغال هم پخش کنی 60 میلیون مخاطب داره استاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.