کد خبر:14591
پ
bazdid

بازدید دکتر شجاعی و معاون سازمان اقتصادی کوثر از مجتمع دامپروری پشرت

مدیر جهادکشاورزی شهرستان ساری از واگذاری مجتمع دامپروری پشرت به مجتمع کشت و صنعت اشراق وابسته به شرکت سرمایه گذاری سازمان اقتصادی کوثر و صدور موافقت اصولی احداث واحد گاوداری شیری دو هزار رآسی در مجتمع پشرت ساری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، طهمورث قاسم نژاد طی گفتگویی از بازدید شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و نوروزی معاون سازمان اقتصادی کوثر و هیئتی از نمایندگان استانی و شهرستانی از شهرک دامپروری پشرت خبر داد.

 

وی ادامه داد: این بازدید در راستای واگذاری مجتمع دامپروری پشرت به مجتمع کشت و صنعت اشراق وابسته به شرکت سرمایه گذاری سازمان اقتصادی کوثر و صدور موافقت اصولی احداث واحد گاوداری شیری دو هزار رآسی در مجتمع پشرت ساری و واگذاری بخشی از زمین ها و تاسیسات و ابنیه به صورت انعقاد قرارداد اجاره به منظور تسریع در ساخت و شروع عملیات اجرایی صورت گرفته است.

 

bazdid

 

در این بازدید نماینده مجتمع کشت و صنعت اشراق از صدور موافقت تأمین آب به میزان ۳۱ لیتر بر ثانیه جهت تأمین آب مجتمع اعم از مصرف دام و کشت علوفه خبر داد.

 

همچنین معاون اقتصادی کوثر در  بازدید از مجتمع  کشت و صنعت اشراق گفت:  احداث سوله در زمان بسیار کمی از سوی کارشناسان شرکت انجام می شود و همزمان با واگذاری زمین های علوفه کاری انعقاد قرارداد و انتقال دام از خارج از کشور در زمان بسیار کوتاه صورت می گیرد.

 

گفتنی است، مقرر شد با توجه به تاکیدات مقامات و هیئت همراه هر چه سریع تر نسبت به شروع عملیات ساختمانی و تخصیص منابع و تجهیز کارگاه در محل مجتمع اقدام شود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید