پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازديد وزیر صنعت، معدن و تجارت از كارخانه سيمان كياسر

شجاعی كياسري گفت: در پنج شنبه هفته آینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری به شهرستان های ساری و میاندرود از سایت خودروسازی سایپا گهرباران، صنایع فلزی ایرانیان (اسرم) و کارخانه سیمان کیاسر بازدید می کند.

0

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با تسنیم، اظهار کرد: در پی سئوالی در مورد مشکلات و نابسامانی صنایع در مازندران از وزیر صنعت، معدن و تجارت و به درخواست وی نشست اختصاصی در وزرات متبوعه برگزار شد.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این جلسه اختصاصی دو ساعته مقرر شد پس از جلسه وزیر صنعت با گروه خودروسازی سایپا و بررسی وضعیت شرکت خودرو سازی سایپا گهرباران در سفر هفته آینده نعمت زاده به مازندران مشکلات این کارخانه رفع شود.

 

وی با بیان اینکه زمینه های بازگشت مجدد گروه خودروسازی سایپا به میاندرود در حال انجام است،گفت: در جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت با مسئولان گروه خودروسازی سایپا شرایط سرمایه گذاری و آغاز به کار سایپا گهرباران جهت تولید خودرو سواری و وانت ون مهیا می شود.

 

شجاعی تصریح کرد: در پنج شنبه هفته آینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفری به شهرستان های ساری و میاندرود از سایت خودروسازی سایپا گهرباران، صنایع فلزی ایرانیان (اسرم) و کارخانه سیمان کیاسر بازدید می کند.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سفر نعمت زاده به مازندران مشکلات صنایع و شهرک های صنعتی استان بررسی شده و در برای رفع آن تصمیمات و اقدامات کارشناسانه اتخاذ می شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.