پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازديد آقاي شجاعي كياسری و برخي از مديران بخش از منطقه پشتكوه

بخشدار چهاردانگه از حضور آقاي شجاعي كياسري، نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي به همراه تعداي از مديران بخش چهاردانگه براي بررسي مشكلات موجود در اين دهستان وارد روستاي قلعه سر شدند.

3

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، آقای شجاعی کیاسری و هیئت همراه دقایقی قبل وارد دهستان پشتکوه بخش چهاردانگه ساری شدند. آقاي اسماعيل اميني بخشدار چهاردانگه لحظاتی قبل در گفتگو با پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، از حضور آقاي شجاعي كياسري نماينده محترم مردم ساری و میاندرود در مجلس شوراي اسلامي به همراه تعدادي از مديران بخش چهاردانگه براي بررسي مشكلات دهستان پشتکوه خبر دادند.

 

آقاي اميني گفت: اين هيئت براي بازديد و بررسي مشكلات اين دهستان مانند قطعي برق و مشكل آب و … دقايقی پيش به روستاي قلعه سر وارد شده و با اعضای شورا و اهالي اين روستا و دهستان پشكوه گفت و گو خواهند كرد.

 

جزئيات اين بازديد به زودي اطلاع رساني خواهد شد.

 

تنظیم خبر: ساعت 10 و 36 دقیقه چهارشنبه 15 مرداد 1393

 

3 نظرات
  1. اهنگری می گوید

    از بخشدار ساعی چهاردانگه به خاطر پیگیری امورات منطقه سپاسگزاریم.

  2. کاربر می گوید

    آقای شجاعی نسبت به گاز کشی منطقه کیاسر اقدام کنند و از روند کار آن بازدید کنند. تشکر داریم و پی گیری کنند.

  3. حسن می گوید

    سلام . آقای شجاعی نماینده ساری هیچ کاری برای ساری و کیاسر انجام نداد. چرا؟ شما جاده ساری به کیاسر را نگاه کنید! روزی چند نفر توی این جاده جان خودشان را از دست می دهند؟ چند سال است که ایشان نماینده ساری و کیاسر هستند! چیکار کرد؟ موقع انتخابات که شد خب خودش را نشان می دهد! شما بابل را نگاه کنید و بعد کیاسر را نگاه کنید!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.