پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اکران فیلم داستانی «ماندن در وضعیت آخر» در سوادکوه

0

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، محسن نجفی عصر امروز در مراسم اکران فیلم داستانی «ماندن در وضعیت آخر» در سالن زنده‌یاد رحمت‌الله حسن‌پور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه، گفت: سریال «رزم در جنگل» سوادکوه را هم در برنامه داریم که مراحل اولیه آن انجام شد.

مدیر بسیج هنرمندان شهرستان سوادکوه، افزود: فیلم «ماندن در وضعیت آخر» با هنرمندی شراره رخام، احمد خواجوند و سیدعلی‌اصغر عمادی برگرفته از زندگی واقعی روستایی است.

وی خاطرنشان کرد: احمد خواجوند تهیه‌کننده فیلم ۵۰ دقیقه‌ای «ماندن در وضعیت آخر» است.

مدیر بسیج هنرمندان سوادکوه با تشکر از حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، مسؤول نهاد نمایندگی ناحیه مقاومت بسیج، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه و مسؤول هنری بنیاد حفظ آثار و با گلایه از عدم حضور سایر مدیران ادارات و نهاد‌های دعوت‌شده در جلسه، اظهار کرد: حضور مدیران در کنار عوامل فیلم و حاضران در مراسم اکران فیلم، قوت‌قلب بود تا تولید فیلم‌های خوب انقلابی و دینی حمایت شوند و فرماندار بیان کردند که کاش من بودم و فرمانده سپاه در جلسه بودند و از حمایت‌های این دو مدیر تشکر می‌کنم.

نجفی با اشاره به اینکه کار تولید فیلم «ماندن در وضعیت آخر» ۱۲ روزه بود، گفت: شهرستانی که سینما ندارد، اکران فیلم‌ها ضرورت دارد و این فیلم در جشنواره بین‌المللی هم شرکت می‌کند و در روزهای آتی هم پخش از شبکه سراسری دارد.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری خاطرات «رزم در جنگل» در حال انجام است و پیگیری می‌کنیم تا به عنوان پروژه ملی تعریف شود، گفت: حکم مسؤولان کانون بسیج هنرمندان با امضای فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان هم اهدا شد.

کارگردان  مجموعه مستند «عروس ایران»،  مجموعه داستان «پا‌های خردمند»، «لالایی برای چشمان تو» که برای شهیدی فرضی ساخته و کار «پای پرواز من» در مورد شهید روح‌الله عمادی شهید مدافع حرم سوادکوه بخشی از کارنامه محسن نجفی است.

 /۸۶۰۱۵/م


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.