پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اولین محموله های نیروگاه زباله سوز شهرداری ساری وارد شد+تصاویر

مهدی عبوری در مراسم استقبال از نخستین محموله های نیروگاه زباله سوز شهرداری ساری تأکید کرد : با ورود این محموله ها یکی از ضروری ترین نیازهای شهر که به مثابه یک رویا برای شهروندان بود تحقق یافت.

4

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی شهرداری ساری، با حضور شهردار و برخی ار اعضای شورای شهر مرکز استان مازندران اولین محموله های نیروگاه زباله سوز ساری وارد شد تا بدین ترتیب یکی از مهمترین و اساسی ترین وعده های جوان اول شهر شش هزار ساله ساری محقق گردد.

 

مهدی عبوری طی مصاحبه ای با ابراز خرسندی از این رخداد گفت : تجهیزات نیروگاه در مجموع سی تریلی هستند که هفده تریلی آن امروز وارد ساری شد و سیزده تریلی دیگر نیز طی روزهای آینده وارد می شوند.

 

وی بخشی از این محموله ها را مربوط به کوره های یک و دو نیروگاه دانست و افزود: با تهیه یک سیلوی بزرگ در شهرک صنعتی این محموله ها را نگهداری می کنیم تا بصورت پلکانی پس از آماده شدن بسترها یکی پس از دیگری در مکان تعبیه شده نصب می شوند.

 

شهردار ساری در پاسخ به این پرسش که تاریخ راه اندازی نیروگاه چه زمانی خواهد بود خاطرنشان کرد : طبق زمان بندی پیش بینی شده از امروز تا ۲۴ ماه دیگر این نیروگاه آماده بهره برداری خواهد بود.

 

وی هزینه آنرا نزدیک به صد میلیارد تومان عنوان کرد و افزود : تا امروز چهل میلیارد تومان هزینه شده است ضمن آنکه این پروژه  مشارکتی احداث میشود که ۶۰ درصد آن توسط شهرداری و چهل درصد دیگر از سوی بخش خصوصی پرداخت خواهد شد.

 

شهردار ساری با تأکید بر اینکه با بهره برداری از این نیروگاه یکی از بزرگترین معضلات ساری که جمع آوری و دفن زباله می باشد برطرف خواهد شد گفت : به این ترتیب هزینه ای نجومی که تا احداث نیروگاه صرف این پروسه می شود برای عمران و آبادی ساری خرج خواهد شد که این امر اتفاق بسیار فرخنده ای برای شهرداری و شهروندان است.

 

 

zobalesooz

zobalesooz (1)

zobalesooz (2)

zobalesooz (3)

4 نظرات
 1. کاظم جلیل نژاد می گوید

  افرین باریکلا صدهزار بار شکر این است مرد عمل

 2. ajk می گوید

  ببینیم وتعریف کنیم یعنی میشه ای خدا

 3. کمال می گوید

  خدا رو شکر
  یعنی دیگه از شر این اشغالا میخاییم راحت بشیم؟
  امیدوارم این مسئله رو به درستی مدیریت کنن که هم باعث ایجاد شغل بشن و هم الودگه کمتری را ایجاد کنن

 4. اصغری می گوید

  با سلام و اظهار شادمانی از این رویداد. ببخشید نیروگاه زباله سوز ساری در کجا ساخته خواهد شد؟ آیا جایگاه این نیروگاه در روستای امره است؟ اگر توضیحی در این باره بدهید ممنون میشوم.
  ———————-
  قرار بود در شهرک صنعتی شماره 2 ساری ساخته شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.