کد خبر:871
پ
IMG_5883

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در سال 93

امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای تیموری درشورای آموزش وپرورش منطقه چهاردانگه فرمودند:اگر فرهنگ جامعه درست شکل گیرد واصلاح شود، مدیریت واقتصاد ودیگر جنبه های امور هم اصلاح وسروسامان پیدا خواهد کرد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه، در این جلسه ابتدا دبیر شورای آموزش و پرورش آقای مسعودیان زاده ضمن تقدیر و تشکر از اعضای جلسه، به ارائه گزارشی از مصوبات جلسه ی قبل این شورا و فعالییت های روز آموزش و پرورش و بیان انتظارات پرداخت.

در ادامه امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای تیموری ضمن تشکر از فعالییت های انجام شده به توصیه ای در باب تعلیم و تربیت و نقش اساسی معلم پرداختند و با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری و نامگذاری سال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی فرمودند: جامعه از متولیان امر فرهنگ و نظام تعلیم و تربیت انتظار دارد بر اساس تعالیم اسلامی جامعه را رشد و تعالی دهند. چرا که اگر فرهنگ جامعه درست شکل گیرد و اصلاح شود، مدیریت و اقتصاد و دیگر جنبه های امور هم اصلاح و سر و سامان پیدا خواهد کرد.

در این جلسه  آقای امینی بخشدار و رییس محترم شورای آموزش و پرورش، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات طی سال آموزش و پرورش و فعالییت اخیر در امر اسکان مهمانان نوروزی  گفت: معلمان عزیز از خدمتگزاران  صدیق و خدوم جامعه می باشند و باید شان و منزلت آنان در جامعه حفظ شود.

وي ادامه داد ان شاالله کلیه ی توان منطقه را به کار خواهیم گرفت تا به اندازه ی شان و منزلت معلم ، هفته ی معلم را گرامی بداریم و درخدمت فرهنگیان زحمت کش  منطقه باشیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید