پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انگیزه‌های یک دربی‌باز برای جدال شماره 90

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ورزش سه، وینگر پرسپولیس که علیرغم تغییر تاکتیکی این تیم طی دو دیدار ابتدایی و سردرگمی هافبک‌ها، توانسته بود نمایش موفقی از خود به جا بگذارد، با تصمیم کالدرون در جدال برابر نفت آبادان از روی نیمکت کار را شروع کرد تا در کنار دیگر ستاره‌های نیمکت نشین و نامدار این تیم همچون سیدجلال حسینی، وحید امیری و محمد نادری و همچنین فرشاد احمدزاده قرار گیرد.

عالیشاه اما در اواسط نیمه دوم فرصت حضور در ترکیب را به دست آورد و با حضور خود بازوبند کاپیتانی را نیز در اختیار گرفت. نمایش چند دقیقه‌ای این بازیکن اما باعث شد تا بازی در دقایق پایانی با شکل گیری چند موقعیت جدی و خطرساز روی دروازه صنعت نفت آبادان همراه شود.

وینگر پرسپولیس که مشخص بود از انگیزه زیادی برای حضور در ترکیب این تیم در جدال حساس برابر استقلال برخوردار بود، بارها در تلاش بود تا با ایجاد موقعیت و نمایش آمادگی خود، کالدرون را مجاب کند تا در دیدار بعدی نامش را از جمع نیمکت نشینان خارج کند.

عالیشاه که سابقه گلزنی در دربی را در کارنامه دارد، باید دید در تمرینات باقیمانده تا جدال دربی، این شانس را از سوی سرمربی آرژانتینی تیمش برای بازگشت به ترکیب اصلی به دست خواهد آورد یا خیر. او یکی از بازیکنانی است که سابقه چندین حضور در جدال برابر استقلال را در کارنامه دارد و البته همه چیز به نظر کادرفنی و شرایط آمادگی بازیکنان پیش از این جدال بستگی خواهد داشت.

عکس: امیرحسین خیرخواه

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.