پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

انتصاب آقاي صمصام الدين عالمي به رياست مركز فني و حرفه اي كياسر

صمصام الدين عالمي از سوي رضا گرزين مدير کل فني حرفه اي استان به سمت سرپرست جديد مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 3 ساري در شهر كياسر منصوب شد.

2

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از آريا، صمصام الدين عالمي از سوي رضا گرزين مدير کل فني حرفه اي استان به سمت سرپرست جديد مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 3 ساري در شهر كياسر منصوب شد.

 

در اين حکم آمده است:

برادرگرامي جناب آقاي صمصام الدين عالمي

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد

 

احتراماً، با عنايت به تجربه، تعهد و سوابق ارزنده شما،  به موجب اين ابلاغ و با حفظ پست سازماني به عنوان  سرپرست مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 16 کياسر اين اداره كل  تعيين مي گرديد تا برابر قوانين و مقررات جاري حت نظر اين مديريت انجام وظيفه نمائيد.

 

اميد است با توکل بر خداوند متعال و با همکاري کارکنان محترم آن مرکز و برقراري ارتباط با ساير دستگاه ها ومراکز آموزشي در راستاي اهداف عالي سازمان و نظام مقدس جمهوري اسلامي در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد.

 

رضا گرزين مديرکل آموزش فني و حرفه اي مازندران.

 

 

2 نظرات
  1. اهنگری می گوید

    انتصاب جناب آقای مهندس عالمی کیاسری را تبریک عرض می نمایم امید است ایشان موفق شوند فنی و حرفه ای کیاسر دوره های دانشگاهی را هم ارائه کند.

  2. سید می گوید

    با سپاس فراوان از زحمات و تلاشهای مخلصانه و صادقانه جناب آقای خطیری به جناب آقای عالمی عزیز تبریک عرض نموده امیدواریم ایشان پیگیر دانشکده علمی کاربردی باشند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.