کد خبر:12471
پ
mohamad-nejad

انتخاب شيرزاد محمدنژاد به عنوان نماینده سازمانهای مردم نهاد ساری

شیرزاد محمد نژاد کیاسری بعنوان نماینده سازمان های مردم نهاد استانداری مازندران و نماینده NGO ها در هیئت نظارت ساری انتخاب شد.

 

به گزارش پايگاه خبري چهادانگه ساري، به نقل از مهر، حجت اله هادیان رئیس اداره سیاسی اجتماعی فرمانداری ساری عصر شنبه ( 29 آذرماه 1393 ) در جلسه انتخابات سازمانهای مردم نهاد از گسترده شدن حضور و دامنه فعالیت سمن ها به عنوان نمونه ای از نشانه های حرکت کشور به سمت پیشرفت و عدالت یاد کرد و گفت: با وجود گستردگی سازمان ها، در بسیاری از حوزه ها با فقدان سمن های تخصصی مواجه هستیم.

 

هادیان با تاکید بر اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد بازوهایی قدرتمند برای نیل به توسعه پایدار در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی، و… هستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه تعهد اجتماعی و معنوی اعضای این نهادها موتور محرك اصلی آنهاست، این نهادها در بسیاری مواقع بهتر از ارگان‌های دولتی می‌توانند در فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی كشور دخالت داشته باشند.

 

هادیان افزود: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و غیردولتی در تمام وجوه راه را برای حضور توانمندی‌های مردم و هم‌افزایی توان اجتماعی و اقتصادی آنها باز خواهد کرد.

 

وی همچنین اظهار امیدواری كرد كه با روی كارآمدن دولت جدید و طرح نظرات سودمند از طرف صاحبنظران به قانونگذاران شاهد تغییرات مثبتی در این زمینه باشیم.

 

این مسئول دولتی با اشاره به اینکه بدون حضور و مشـارکت مردم، فعالیت‌هــای مسئولین به نتیجه‌ای که انتظار داریم نخواهد رسید، اذعان داشت :در کنار هم و با هم‌افزایی فعالیت‌هــا، مشـکلات مردم در حوزه های مختلف را کاهش دهیـم.

 

خلردی کارشناس اموراجتماعی و سازمان های مردم نهاد در فرمانداری ساری، سمن های دارای مجوز فعالیت از فرمانداری ساری را ۹ سمن اعلام کرد و گفت: سه سمن در زمینه امور خیریه و نیکو کاری، دو سمن در زمینه امور زنان و خانواده، دو سمن در امور پزشکی و خدمات و مشاوره پزشکی به بیماران سرطانی و امور دارایی، یک سمن در امور عمرانی، یک سمن در امور زیست محیطی فعالیت می کنند.

 

این کارشناس به فرآیند ثبت سمن ها اشاره و یادآور شد: فرآیند ثبت سمن ها کوتاه شده و این سمن ها می توانند در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ثبت تشکل خود اقدام کنند و در چارچوب قوانین و مقررات و ضوابط موجود فعالیت کنند.

 

خلردی افزود: این انتخابات در سطح شهرستان با نامزدی سه نفر از نامزدهای انتخاباتی برگزار شد که در پایان شیرزاد محمد نژاد کیاسری بعنوان نماینده انتخاب گردید.

 

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
 • اشرف نژاد 1 دی 1393 / 14:29

  تبریک میگم به آقای محمدنژاد آرزوی توفیق روز افزون براشون دارم

 • سید بشیر عمادی 1 دی 1393 / 16:35

  دولت جاوید یافت آنکه نکونام زیست
  درختان را دوست می‌دارم‌

  که به احترام تو قیام کرده‌اند،

  حماسه رود را درودی نباید گفت

  که از خروش، ناگزیر است

  من تلاش آبی را

  کز آوندِ گیاهی خُرد بالا می‌رود،

  بیش پاس می‌دارم

  تا رودی که با غرّشی بلند

  دربستری ناگزیر می‌رود

  جناب آقای دکتر محمد نژاد
  کلام تو، گیاه را بارور می‌کند

  و از نفست گل می‌روید
  تو سبزینه ی آن گیاه عجیبی
  که در انتهای صمیمیت حزن رویید
  موفق باشی و پیروز هم شما هم چهاردانگه نیوز

 • موسوی 1 دی 1393 / 19:23

  جناب آقای دکتر محمدنژاد کیاسری انتخاب شما را به عنوان نماینده سازمان های مردم نهاد شهرستان ساری تبریک می گویم و از زحمات شما در ایجاد فضای سبز روستای کردمیر سپاسگزارم.

 • حسنی پناه 1 دی 1393 / 21:23

  جناب آقای دکتر محمدنژاد
  خصوصیت ویژه موسسه شما دارا بودن برنامه سالیانه و انجام فعالیت منظم براساس برنامه های تعریف شده است. این با یک سری برنامه های فانتزی و ژورنالیستی بسیار فاصله دارد. در حقیقت مردم نتیجه فعالیت ها و زحمات شما را به چشم می بینند. امیدوارم حضور شما موجب ارتقا و تقویت فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهرستان ساری باشد.

 • اهنگری 1 دی 1393 / 23:59

  جناب آقای دکتر شیرزاد محمد نژاد کیاسری
  برای شما که در زمینه مدیریت مبتنی بر توسعه پایدار فعالیت می کنید آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 • شیرزاد محمدنژاد کیاسری 2 دی 1393 / 11:33

  با تشکر از همکاران بزرگواری که بنده را مورد لطف خویش قرار دادند. امیدوارم که فضای حاکم بر سازمان های مردم نهاد شهرستان ساری را همانند گذشته، بدور از بحث ها و جناح های سیاسی و به سوی برنامه و فعالیت های اجرایی منطبق بر مفاهیم علمی و نهایتاً مدیریت مبتنی بر توسعه پایدار سوق دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194