کد خبر:12199
پ
rah-shahr-sazi

افزایش ضریب ایمنی در محور شهمیرزاد – کیاسر

رئیس اداره راه و ترابری مهدیشهر از نصب یکدستگاه پل عابر پیاده و برج نوری با هدف ارتقای ایمنی در محور شهمیرزاد – کیاسر خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهادانگه ساری، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه ترابری استان سمنان ، رحمت ا.. امیدی اظهار داشت: به منظور افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث جاده ای در محور ارتباطی شهمیرزاد – فولادمحله – کیاسر واقع در شهرستان مهدیشهر اداره راه و ترابری شهمیرزاد نسبت به نصب یکدستگاه پل عابر پیاده در محدوده بافت داخلی روستای فولادمحله و احداث برج نوری (روشنایی) به ارتفاع ۲۴ متر در سه راهی فولادمحله – کیاسر جهت تامین روشنایی مناسب در شب اقدام کرد.

 

وی در ادامه افزود : ضمناً برای اجرای عملیات مذکور جمعاً مبلغ ۱۶۰۰ میلیون ریال ( پل عابر پیاده ۱۲۰۰ میلیون ریال و برج نوری ۴۰۰ میلیون ریال) از محل طرح ایمن سازی راهها هزینه شده است.

 

امیدوار هستیم که این اقدامات هر چند کوچک در هر نوعی برای افزایش ایمنی محور کیاسر – ساری انجام شود تا ذره ای از خطرات این محور را که به محور مرگ موسوم شده است کم کنیم.

 

 

دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
 • جعفر ۲۷ آذر ۱۳۹۳ / ۱۰:۳۱
  0 0

  پل عابر ۱۲۰ میلیون تومن?

  فک کنم اشتباه نوشتید.
  ………………………………………………………..
  پایگاه خبری چهادانگه ساری: این خبر دقیقاً با همین متن از منبع ( روابط عمومی اداره کل راه ترابری استان سمنان ) نقل شده است.

 • 83عاشق چهاردانگه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ / ۱۵:۴۳
  0 0

  دست اداره راه و ترابری درد نکنه متشکریم.اما فکر کنم با احداث چند پل دیگر در سمنان و دامغان جمعا این قیمت درج شده.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید