پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

افتخار رئیس جمهوری به خادمی مردم و نظام اسلامی است

0

آیت‌الله سید رحیم توکل در گفت‌وگو با فارس با قدردانی از حضور مردم پای صندوق‌های رای، حضور مردم کشور در پای صندوق‌های رأی را نشانه عمق عشق و دلبستگی آنان به اسلام و نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: با وجود همه موانع و بنگاه‌های سخن پراکنی خارجی و برخی موانع داخلی در دلسرد کردن مردم و تلاش برای عدم شرکت مردم، باز هم ایرانیان در پرتو مسؤولیت‌پذیری و زمان‌شناسی، با حضور خود موجب شگفتی جهانیان شدند.

وی خدمت به مردم وفادار و متدین ایران را توفیق رحمانی توصیف کرد و گفت: مسؤولان به ویژه رئیس جمهور منتخب باید شاکر نعمت خدمت به عموم مردم باشند و در این عمل صالح شب و روز نشناسند و خدمت را عبادت و اطاعت خداوند سبحان بدانند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تبریک انتخاب آیت‌الله رئیسی، برنده اصلی انتخابات را مردم سرافراز ایران دانست و اظهار کرد: با انتخاب این شخصیت برجسته، فصل جدید خدمت‌رسانی خالصانه و رشد و تعالی بیش از پیش کشور فرا رسیده و امید می‌رود ایران اسلامی در پرتو وحدت و همدلی همه مردم به خصوص جریان‌های سیاسی در آینده نزدیک الگویی برای همه کشورها و ملت‌ها شود.

وی انسجام و هم‌افزایی بین قوا و سران سه قوه را از ضروریات خدمت هماهنگ به مردم ذکر کرد و خواستار تداوم روحیه مقاومت در سطح ملی برای حل مشکلات و جبران مافات شد.

توکل اضافه کرد: رستگاری مسؤولان در گرو تبعیت‌شان از رهبر معظم انقلاب است و رئیس‌جمهور باید همواره با نظارت دقیق بر فعالیت وزرا، ارتقاء جایگاه کشور بر پایه توانمندی‌های داخل و ظرفیت‌های دیپلماسی اقتصادی را همواره مورد اهتمام خویش قرار دهد و افتخار رئیس جمهوری به خادمی مردم و نظام اسلامی است.

 /۸۶۰۳۴/ج


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.