کد خبر:5330
پ
eftetah

افتتاح دفتر پایگاه خبری چهاردانگه نیوز در شهر کیاسر

مراسم افتتاح دفتر پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به همراه آئین تجلیل از اهالی رسانه ی چهاردانگه در روز گذشته، پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فنی حرفه ای شهر کیاسر برگزار شد.

 

با لطف  و استعانت از خداوند و همراهی و حمایت مردم خوب و ولایتمدار و خونگرم بخش چهاردانگه، پس از حدود ۴ سال از آغاز کار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، دفتر این پایگاه خبری در شهر کیاسر افتتاح شد.

 

مراسم افتتاح دفتر پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به همراه آئین تجلیل از اهالی رسانه ی چهاردانگه در روز گذشته، پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فنی حرفه ای شهر کیاسر برگزار شد. این همایش از حدود ساعت ۱۰ صبح و با حضور مهمانانی از مدیران استانی و شهرستانی و بخش چهاردانگه و خانواده های شهدا و هنرمندان و اهالی رسانه ی چهاردانگه و دیگر اقشار آغاز شد.

 

در آغاز همایش، آقای محمدرضا مسلمی، قاری خوب قرآن که اهل روستای واوسر بخش چهاردانگه هستند، با صدای دلنشینشان آیاتی چند از کلام الله مجید را قرائت نمودند. در ادامه برای شنیدن و زمزمه کردن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و به احترام آن همه ی حضار قیام کردند و با هم این سرود مقدس را زمزمه کردند.

 

آقای عباس نجفی کرسامی، از فرهنگیان و دبیران موفق بخش چهاردانگه که اجرای این همایش را به عهده داشتند بخش هایی که قرار بود در این همایش اجرا شود را به اطلاح حضار رساندند.

 

در ادامه ی این همایش آقای حامد خلیلی ازنی، مسئول فرهنگی پایگاه خبری چهاردانگه نیوز و نماینده ی این پایگاه خبری در شهر کیاسر متن خوش آمد گویی را قرائت کرده و در آن توانمندی ها و پتانسیل های بالقوه ی بخش بزرگ چهاردانگه و همینطور اهداف و برنامه های پایگاه خبری چهاردانگه نیوز را ارائه نمودند.

 

حجت الاسلام تیموری، امام جمعه محترم بخش چهاردانگه در ادامه این همایش سخرانی کردند و در آن به اهمیت خبر و اطلاع رسانی و وظایف خبرنگاران و مسئولین در قبال یکدیگر و اهمیت ارائه ی اخبار و گزارشات صحیح و هوشمندانه ی خبرنگاران تاکید کردند.

 

در ادامه ی همایش، آقای اسماعیل امینی، بخشدار محترم بخش چهاردانگه که هماهنگی تجلیل از خبرنگاران و اهالی رسانه ی بخش چهاردانگه را به عهده داشتند، با ارائه ی سخنرانی از همه ی اهالی رسانه ی چهاردانگه که با بزاعت اندک خود باعث شدند تا این بخش محروم از انزوای خبری خود خارج شده و تلنگری بر مسئولان باشد تا پیگر بیشتر و بهتر مشکلات منطقه باشند تشکر و قدردانی کرد.

 

طبق اعلام قبلی، مبنی بر حضور آقای سید رمضان شجاعی کیاسری، نماینده ی محترم مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ایشان در این همایش حضور یافته و به عنوان سخنران اصلی این همایش سخنان مبسوطی را در ارتباط با رسانه و اهمیت خبر و خبر رسانی و تاثیر گذاری آن بر جامعه ایراد کرد. آقای شجاعی با توجه به اینکه نایب رییس شورای نظارت بر صدا و سیما و از مدیران سابق سازمان صدا و سیما بودند، اشراف کاملی در این حوزه داشته و در سخنان خود اهمیت و تاثیر گذاری در این حوزه را به اهالی رسانه گوشزد کردند.

 

در ادامه و پس از پذیرایی مختصری با توجه به اینکه آقای مهدی زمانپور کیاسری، مستندساز برجسته ی کشور یکی از مهمانان ویژه ی مراسم افتتاح دفتر پایگاه خبری چهاردانگه نیوز که از افتخارات بخش چهاردانگه و شهر کیاسر هستند و دعوت این پایگاه خبری را قبول کردند در این مراسم حضور پیدا کردند، کلیپ کوتاهی از مستند مشتی اسماعیل که جوایز متعددی را از بهترین و معتبرترین جشنواره های مستند جهان به دست آوره است پخش شد و حضار در همایش، بخش هایی از این مستند را به تماشا نشستند.

 

در پایان بخش اول مراسم که در سالن آمفی تئاتر مجتمع فنی و حرفه ای کیاسر برگزار شد، آئین تجلیل از اهالی رسانه ی چهاردانگه که با هماهنگی بخشداری برنامه ریزی شده بود انجام شد. در این آئین از همه ی تلاشگران حوزه ی رسانه و خبر بخش چهاردانگه که در سطح بخش و استان فعال هستند تجلیل به عمل آمد و لوح یادبودی با پاس زحمتشان به آنها تقدیم شد.

 

در این همایش از آقای عین الله آزموده، قائم مقام پایگاه خبری چهاردانگه، به پاس زحمات چندین ساله شان در حوزه ی فرهنگ بخش چهاردانگه به طور ویژه تجلیل شد. آقای آزموده بازنشسته ی سازمان صدای و سیما هستند که در شبکه ی یک سیما شاغل بودند و همینطور رئیس انجمن فرهنگی موفق سادوا بالاده که همایش های زیادی را در حوزه ی فرهنگ بومی در این روستا برگزار کرده اند. ایشان طراح و کارشناس گرافیک و طراحی هستند.

 

در ضمن از طرف مدیریت پایگاه خبری چهاردانگه نیوز از مدیران بخش چهاردانگه که کمک بسیاری در ارسال خبر و هماهنگی با این پایگاه خبری داشتند با اهدای لوح بادبودی تجلیل شد.

 

در پایان مراسم و با حضور مهمانان در محل دفتر پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، واقع در میدان ولی عصر شهر کیاسر، دفتر این پایگاه خبری، توسط حجت الاسلام تیموری، امام جمعه محترم شهر کیاسر و آقای سید رمضان شجاعی کیاسری به طور رسمی افتتاح و راه اندازی شد و آقای شجاعی و دیگر مدیران از امکانات و فضای دفتر این پایگاه خبری بازدید به عمل آوردند.

 

گزارش تصویری و جزئیات سخنرانی های این همایش به زودی در پایگاه خبری چهاردانگه نیوز منتشر خواهد شد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید