کد خبر:123130
پ
۲۹۹۸۹۳۴.jpg

اعمال محدودیت های ترافیکی در راههای مازندران

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای پنج شنبه و جمعه هشتم و نهم خرداد از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۶ همان روز تا ۲ بامداد شنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود. وی افزود: همچنین در محور هراز […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روزهای پنج شنبه و جمعه هشتم و نهم خرداد از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۶ همان روز تا ۲ بامداد شنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: همچنین در محور هراز نیز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه تا ۲ بامداد شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت ۱۶ همان روز تا ۲ بامداد شنبه از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء یک طرفه است.

وی یادآور شد: تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ۸ صبح چهارشنبه تا ساعت ۱۲ روز شنبه در محور هراز ممنوع وتردد انواع وانت بارها از شمال به جنوب محور هراز از ساعت ۸ صبح جمعه تا ۲ بامداد روز بعد ممنوع است.

سرهنگ قدمی ادامه داد: در محور سوادکوه نیز تردد تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.

کد خبر ۴۹۳۵۰۸۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید