پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

0

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 30 خرداد ماه تا صبح روز شنبه 2 تیر ماه خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، علیرضا قدمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور تسهیل در عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در این محورها به اجرا درخواهد آمد. 

وی افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 30 خردادماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 2 تیرماه از محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است. 

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور در روزهای یاد شده، تصریح کرد: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت 2 بعدازظهر تا ساعت 24 روز جمعه یکم تیرماه از این محور ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 5 بعد از ظهر تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود. 

رئیس پلیس راه استان مازندران همچنین یادآور شد: در محور هراز نیز تردد تمامی تریلرها در روزهای اجرای طرح از این محور ممنوع بوده و تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 ظهر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 خرداد ماه و همچنین از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه 31 خرداد ماه و جمعه و یکم تیرماه 97 از این محور ممنوع است. 

وی در پایان از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه مستقر در محورهای مواصلاتی استان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2182934 با پیش شماره 011 تماس بگیرند. 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.