پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اعلام‌نظر امام‌جمعه چهاردانگه درباره احتمال نامزدی در مجلس خبرگان

امام جمعه چهاردانگه با بیان اینکه نیاز است مردم در انتخابات خبرگان دقت بیشتری کنند، تصریح کرد: البته همه آنهایی که انتخاب می‌شوند خوب و مورد تایید شورای نگهبان و نظام هستند، اما انسان ذاتا تمایل به انتخاب خوب‌تر دارد.

1

 

حجت‌الاسلام یوسف‌علی تیموری امام‌جمعه چهاردانگه، در گفتگوی با خبرنگار چهاردانگه نیوز،، با مهم خواندن دو انتخابات پیش رو در سال جاری اظهار کرد: اصل انتخابات یک ارزش والایی‌ست که به ذات انسان مربوط می‌شود، چون انسان ذاتا مختار و انتخاب‌گر است.

 

وی افزود: طبیعت انسان به‌گونه‌ای‌ست که میل به انتخاب بهترین‌ها دارد و انتخابات نمونه‌ای از آن است.

 

امام‌جمعه چهاردانگه، با اشاره به برگزاری بیش از 30 انتخابات در ایران پس از انقلاب، تصریح کرد: در پایان امسال نیز 2 انتخابات در پیش داریم که هردوی آنها دارای اهمیت بسیاری هستند.

تیموری، درباره اهمیت انتخابات مجلس خبرگان بیان کرد: در خبرگان نیاز به انتخاب افرادی مجتهد، عارف و خبره داریم که در انتخاب رهبری، همکاری و نظارت نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

وی با بیان اینکه نیاز است مردم در انتخابات خبرگان دقت بیشتری کنند، تصریح کرد: البته همه آنهایی که انتخاب می‌شوند خوب و مورد تایید شورای نگهبان و نظام هستند، اما انسان ذاتا تمایل به انتخاب خوب‌تر دارد.

امام‌جمعه چهاردانگه، درباره اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مردم در انتخاب نمایندگان مجلس با توجه به وظایفی ( قانونگذاری و نظارت) که دارند، باید مورد توجه و دقت مردم قرار گیرد و توصیه من به مردم به ویژه مردم بخش چهاردانگه این است که بهترین‌ها را انتخاب کنند.

تیموری درباره احتمال نامزدی خود در انتخابات مجلس خبرگان بیان کرد: اصلا چنین قصد و هدفی ندارم.

 

گفتگو: مجید ساجدی فر

 

1 نظر
 1. کیاسری می گوید

  با سلام
  همان طور که جناب دکتر تیموری فرمودند خبرگان به اشخاص متخصص و متعهد نیاز داره
  که الحمدلله امام جمعه ما هم از لحاظ علمی در سطح بالایی قرار دارند هم از جنبه های مختلف شایستگی لازم را دارا هستند
  قطعا تا مردم و نخبگان از ایشان در خواست نکنند ورود پیدا نمی کنند
  ما باید دنبال کنیم و پیدا کنیم و در خواست کنیم از این شخصیت ها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.