پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اهدای اعضای بدن یک بالادهی به چندین نیازمند

3

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، سایت سادوای بالاده ضمن درج خبر درگذشت آقای کربلایی سعدالله توبه بالادهی (فرزند حاج یونس) که دیروز دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ دارفانی را وداع گفته، اعلام کرد که ایشان چند روز پیش بر اثر سکته مغزی در بیمارستان بهشهر بستری شدند و پس از تایید مرگ مغزی توسط پزشکان به تهران منتقل و در بیمارستان امام خمینی تهران و در اقدامی خداپسندانه چند عضو از بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد.

 

 

با اهدای اعضای بدنش، زنده یاد سعدالله توبه به «نیک نامی» بزرگی رسیدند که هم باعث «سعادت» اخروی خود و هم باعث «حیات» دوباره به چندین انسان دیگر شده اند. آقای توبه متولد ۱۳۴۱ و ساکن روستای حسین آباد بهشهر بوده و از ایشان یک دختر و پسر نوجوان به یادگار مانده است. مراسم تشییع جنازه اش ساعت ۱۴ امروز سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ در محل سکونتش انجام خواهد گرفت.

 

روستای بالاده در منطقه دوسرشمار دهستان چهاردانگه و در بخش چهاردانگه ساری واقع شده است.

 

مدیریت پایگاه خبری چهاردانگه مراتب همدردی و تاسف عمیق قلبی خود را از این مصیبت اعلام داشته و به خانواده داغدارش به ویژه برادر بزرگوارش جناب حجت الاسلام صادقعلی توبه تسلیت گفته و برای آن عزیز تازه درگذشته رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارند. روحش شاد.

3 نظرات
  1. مصطفی محمدی واوسری می گوید

    خدایش بیامرزد

  2. ناشناس می گوید

    روحش شاد ویادش گرامی

  3. کمال احمدی می گوید

    خدا رحمتش کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.