پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اعزام 17 دانش آموزان چهاردانگه ای به اردوی بنیاد علوی

تعداد 17 دانش آموز دختر منطقه، از مقطع متوسطه اول، صبح روز شنبه، 3 مرداد 1394 طی مراسم بدرقه، به اردوی بنیاد علوی به مقصد اردوگاه امام خمینی(ره)، در لواسانات تهران اعزام شدند.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، سعیدی، معاون پرورشی و تربیت بدنی این اداره گفت: تعداد 17 دانش آموز دختر منطقه، از مقطع متوسطه اول، صبح روز شنبه، 3 مرداد 1394 طی مراسم بدرقه، به اردوی بنیاد علوی به مقصد اردوگاه امام خمینی(ره)، در لواسانات تهران اعزام شدند.

 

سعیدی، در مراسم بدرقه، در جمع دانش آموزان و اولیای آن ها ضمن بر شمردن اهداف اردو، به وظایف دانش آموزان در این اردو اشاره کردند.

 

معاون پرورشی و تربیت بدنی گفت: هدف از برگزاری این اردوی یک هفته ای، ایجاد بستر مناسب برای تمرین یک زندگی دسته جمعی، کسب تجربه، افزایش آگاهی عمومی و کمک به فرایند اجتماعی شدن می باشد.

 

IMG_6849-2

 

1 نظر
 1. کیاسری می گوید

  آقای خلیلی
  خیلی مهم بود از موفقیت بچه های چهاردانگه ای و کیاسری در کنکور سراسری اطلاع رسانی می کردید. امثال خانم فاطمه دودی کیاسری با رتبه ۵۷ منطقه 2 در رشته ریاضی و رتبه ۲۴ زبان‌. اخبار شما معمولا دست چندم اعلام می شود و قبل درج شما در جایی خوانده شده است. اکثرا مشمول گذر زمان است.

  پاسخ چهاردانگه نیوز: سلام. پایگاه خبری چهاردانگه نیوز با همکاری همه اهالی و دلسوزان فرهنگ و تاریخ و مردم چهاردانگه می تواند خبرهای دست اول و به روز را برای خوانندگان خود آماده و منتشر کند. انتشار خبر از سایر منابع نیز امری رایج در بین اهالی مطبوعات و خبرگزاری ها می باشد.
  انتظار داریم حضرتعالی و سایر دوستان گرامی نیز با همکاری خود، به چهاردانگه نیوز کمک کنید تا اخبار تازه و دست اول از بخش چهاردانگه را به اطلاع مخاطبان برساینم.
  همچنین خانم دودی که شما نام وی را ذکر کرده اید، از دانش آموزان ساکن در منطقه و محصل در مدارس چهاردانگه نیست و به همین دلیل اطلاعاتی از وی در آموزش و پرورش منطقه وجود ندارد. اگر شما شماره ی تماسی از خانواده ی ایشان را در اختیار ما بگذارید، ما گزارشی از موفقیت این دانش آموز موفق را منتشر خواهیم کرد. با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.