کد خبر:41280
پ
bardia

اعتراف سرایدار زن به قتل بردیا ۶ ساله در کلاردشت

در پی وقوع قتل پسربچه ای ۶ ساله به نام”بردیا”در منطقه”رودبارک”شهرستان “کلاردشت” در نهم تیرماه سال جاری، سرایدار زن به قتل این کودک پس از گذشت دو ماه اقرار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در پی اعلام فقدانی پسربچه ای ۶ ساله به نام “بردیا” در منطقه رودبارک شهرستان کلاردشت، در تاریخ نهم تیرماه سال ۱۳۹۵ و در پی آن کشف جسد این کودک در داخل کیسه گونی در کنار رودخانه ” آبسرد” در تاریخ دهم تیرماه سال جاری، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

ماموران پلیس آگاهی در همان ساعات اولیه با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، ضمن بررسی صحنه جرم و گزارش پزشکی قانونی موفق شدند،در کمتر از پنج ساعت سه مظنون به قتل را شناسایی، دستگیر و با انجام اقدامات ویژه پلیسی، زنی به نام “ز- ص”سرایدار منزل پدری مقتول را به اتهام قتل دستگیر کنند.

 

براساس این گزارش، این زن که در تحقیقات و بازجوئی های اولیه پلیس منکر هرگونه اقدام به قتل و بزه انتسابی شد،با توجه شواهد و قرائن موجود پس از گذشت دو ماه تلاش کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی لب به اعتراف گشود و به قتل بردیا ۶ ساله اقرار کرد.

 

متهمه در اظهارات خود علت و انگیزه قتل را اختلالات روانی اعلام کرد و پس از تشریح و بازسازی صحنه جنایت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.

 

کلیدواژه : قاتلقتل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید