پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اطلاعیه حضور انجمن خیره پویندگان سلامت استان مازندران در منطقه دوسرشمار

0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، ویزیت رایگان بیماران توسط انجمن خیره پزشکی پویندگان سلامت استان مازندران با حضور پزشکان متخصص روز جمعه 22 شهریور 1398 در منطقه دوسرشمار بخش چهاردانگه برگزار خواهد شد.

جعفری از اعضاء هیئت امنا انجمن خیریه پویندگان سلامت استان مازندران در این باره به خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه گفت: انجمن پویندگان سلامت استان مازندران برای چهل و سومین بار در استان مازندران با استقرار در روستای قلعه اقدام به ویزیت رایگان بیماران و اهالی منطقه دوسرشمار خواهد کرد.

جعفری در ادامه گفت: انجمن خیره پویندگان سلامت به طور کاملا غیر انتفاعی و با حضور پزشکان متخصص از جمله متخصص قلب ، فوق تخصص کلیه ، متخصص زنان ، چشم پزشک ، دندان پزشک ، ارتوپد ، اطفال ، سونوگراف و … با کلیه تجهیزات پزشکی در مسجد و حسینیه روستای قلعه حضور خواهد یافت.

عضو هیئت امنا، انجمن خیریه پویندگان سلامت استان مازندران در مورد جزئیات دیگری از این برنامه گفت: این گروه خیریه پزشکی با حضور در شب پنجشنبه 21 شهریور 98 با پخش اسلاید و فیلم به آموزش پیشگیری قبل از درمان توسط متخصصان امر خواهند پرداخت و سپس روز جمعه از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 12 تا سقف 200 نفر توسط پزشکان این مجموعه ویزیت خواهند شد.

جعفری در مورد خدمات ارائه شده در این برنامه گفت: ویزیت بیماران و اهالی در این برنامه به طور کامل تا حد امکان توسط متخصصان و پزشکان از جمله خدمات دندان پزشکی ، سونوگرافی با دستگاه ، نوار قلب ، اندوسکوپی ، بینایی سنجی و ارائه اقلام دارویی عمومی و نه تخصصی به دلیل عدم اجازه وزارت بهداشت برای شرایط حمل داروهای تخصصی انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.