کد خبر:130987
پ
۱۶۰۱۰۰۹۴۱۳_۱۳۹۹۰۶۱۹۰۰۰۳۹۲_Test_PhotoN.jpg

اضافه‌ شدن پروازهای فوق‌العاده به فرودگاه رامسر

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سعدالله وطن‌خواه امروز درباره وضعیت پروازهای فرودگاه‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: به‌طور معمول ۱۸ تا ۲۶ پرواز در هفته در فرودگاه رامسر انجام می‌شده که با اضافه شدن پروازهای فوق‌العاده به ۳۰ پرواز رسیده است. وی افزود: در مجموع امسال باتوجه به افتتاح […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

سعدالله وطن‌خواه امروز درباره وضعیت پروازهای فرودگاه‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: به‌طور معمول ۱۸ تا ۲۶ پرواز در هفته در فرودگاه رامسر انجام می‌شده که با اضافه شدن پروازهای فوق‌العاده به ۳۰ پرواز رسیده است.

وی افزود: در مجموع امسال باتوجه به افتتاح باند جدید در فرودگاه رامسر، پروازها در این فرودگاه ۱۰۰درصد افزایش داشته است.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اضافه کرد: در فرودگاه رامسر پروازها طی روزهای شنبه به مسیرهای اصفهان و تهران به صورت رفت و برگشت، روزهای یک‌شنبه مسیر تهران، دوشنبه تهران و اصفهان، سه‌شنبه به مسیرهای تهران، مشهد، اهواز و اصفهان پرواز انجام می‌شود.

این مسؤول بیان کرد: تعداد پروازهای فرودگاه نوشهر نیز در طول هفته ۱۸ تا ۲۰ پرواز است که همچنان درحال انجام است.

وطن‌خواه  تصریح کرد: در فرودگاه دشت‌ناز ساری نیز تعداد پروازهای هفتگی بین ۵۵ تا ۶۵ پرواز در نوسان است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد پروازها باتوجه به شرایط کرونایی حدود ۱۰درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انجام تست‌های تب‌سنجی، ضدعفونی سالن‌های پروازی و هواپیما به‌صورت مستمر درحال انجام است و رعایت همه این مسائل موجب شده موردی از بیماری کرونا در بین مسافران شاهد نباشیم و همین مسائل موجب اعتماد مردم به پروازها شده که افزایش پروازها را رقم زده است.

 /۸۶۰۳۴/ج


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید