پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اسماعیلی: قهاری بازی با سپاهان را از دست داد/به دنبال جذب بازیکن جدید هستیم

0

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از مازندران، اسماعیل اسماعیلی مربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان ضمن تسلیت در پی درگذشت اسطوره باشگاه نساجی مازندران زنده‌یاد نادر دست‌نشان و قدردانی از ابراز همدردی باشگاه‌ها و جامعه ورزش درخصوص بازی مقابل سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم بزرگی است و کادر و بازیکنان خوبی دارد. بازی سخت و مهمی را در پیش داریم. سپاهان را به‌خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم بازی خوبی را در برابر این تیم شاهد باشیم. بازی برای هر دو تیم شرایط ویژه‌ای دارد و هر دو تیم برای برد به میدان می‌آیند. باید خوشحال باشیم که هر دو تیم برای پیروزی می‌آیند و این می‌تواند یک برگ برنده‌ای برای بازی فردا باشد.

وی در خصوص بازیکنان کرونایی نساجی افزود: متاسفانه تعداد ۱۰ نفر از کادر و بازیکنان تیم دچار کرونا شدند. هنوز تکلیف دو سه بازیکن ما مشخص نشد و قرار است امروز عصر وضعیت آنها را به ما اطلاع دهند. قبل از بازی با پرسپولیس شرایط کرونایی خودمان را اعلام کردیم که متاسفانه مسئولان نارحت شدند اما به لحاظ وجدانی ما وظیفه داریم که اطلاع‌رسانی کنیم. همان‌طور که شاهد بودیم بعد از بازی با پرسپولیس دو بازیکن این تیم به کرونا مبتلا شدند.

مربی نساجی مازندران در خصوص وضعیت مجتبی ممشلی بیان کرد: مجتبی وضعیت خوبی دارد و درحال تمرین کردن است، باید بیشتر تمرین کند تا بتوانیم در هفته‌های آینده از او استفاده کنیم.

اسماعیلی درباره جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: ما به‌عنوان سهمیه فیفا جای جذب بازیکن داریم اما در این شرایط جذب بازیکن سخت است اما دنبال این هستیم تا بازیکن جدید جذب کنیم.

وی در مورد اینکه ساکت الهامی شب گذشته در هنگام تمرین تیم نساجی در ورزشگاه وطنی نسبت به وضعیت چمنی مصنوعی این ورزشگاه اعتراض داشت، گفت: بازیکنان زیادی طی این سال‌ها در زمین وطنی از تیم ما و باشگاه‌های مختلف دچار مصدومیت شدند، دیشب هم احسان قهاری در این زمین دچار مصدومیت شد. به‌تازگی از مصدومیت رها شد اما متاسفانه به‌دلیل مصدومیت مجدد به بازی با سپاهان نمی‌رسد.

 /۳۱۴۱/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.