پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

استفاده از کنسرسیومی ایرانی–استرالیایی برای احداث پالایشگاه کیاسر

قرار است از کنسرسیومی ایرانی –استرالیایی برای احداث پالایشگاه کیاسر استفاده شود و هیئت کارشناسی و سرمایه گذاری از این کشور به ایران سفر کرده و مذاکرات مفیدی در این رابطه صورت گرفت که به محض قطعی شدن نتایج آن،کار پالایشگاه آغاز می شود.

1

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه نيوز، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی حدادیان پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته پایش تجارت خارجی مازندران اظهار کرد: پیگیری برای آغاز عملیات اجرایی و راه اندازی پالایشگاه مازندران که زمینه احداث آن در منطقه کیاسر فراهم شده در دستور کار ستاد راهبردی توسعه عمران و سرمایه گذاری مرکز استان قرار گیرد.

 

دبیر ستاد راهبردی توسعه مرکز مازندران گفت: با توجه به اینکه اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به عنوان شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده، تلاش برای بهبود شرایط اقتصادی کشور یک تکلیف است.

 

وی بیان کرد: ستاد توسعه شهرستان ساری برنامه های خود را با محوریت این رویکرد اجرا می کند.

 

حدادیان اضافه کرد: احداث پالایشگاه کیاسر یکی از فرصت های خوب جهت توسعه اقتصادی شهرستان و استان از طریق فراهم کردن فضای کار و تولید بوه و این ستاد مصمم شد با عزمی جدی در جهت مهیا کردن بستر سرمایه گذاری  این پروژه مهم اقدام کند.

 

وی خاطرنشان کرد: قرار است از کنسرسیومی ایرانی –استرالیایی برای احداث پالایشگاه کیاسر استفاده شود و هیئت کارشناسی و سرمایه گذاری از این کشور به ایران سفر کرده و مذاکرات مفیدی در این رابطه صورت گرفت که به محض قطعی شدن نتایج آن،کار پالایشگاه آغاز می شود.

 

حدادیان یادآور شد: مقوله اقتصاد در شرایط امروز کشور بسیار حایز اهمیت بوده و نامگذاری و استراتژی سال های اخیر حول محور اقتصاد و مقوله های مرتبط با آن نظیر کار و تولید قرار دارد.

 

وی بیان کرد: امسال راهبرد عزم ملی و مدیریت جهادی در واقع تاکیدی بر ضرورت تلاش مضاعف برای توسعه اقتصاد و فرهنگ است.

1 نظر
  1. اسدی می گوید

    این پالایشگاه هم شبیه صنایع چوب و کاغذ میباشد که از بوی ان مردم منطقه در رنج و عذاب خواهند بود و طیبعت کیاسر را تخریب خواهد کرد. دفن زباله در منطقه کیاسر کم بود حالا پالایشگاه هم دارد اضافه میشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.