پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

ادامه ترافیک در محورهای شمال/ احتمال لغو محدودیت یک‌طرفه امروز کندوان

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت جاده‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: شاهد تردد پرحجم خودروها در مسیر شمال هستیم که پیش‌بینی می‌کنیم در ساعات پایانی روز بر حجم ترافیک افزوده شود.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از روز گذشته در محورهای مازندران، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ فردا از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: قرار بود امروز محور کندوان یک‌طرفه شود که باتوجه به وضعیت ترافیک احتمال تاخیر یا لغو این محدودیت وجود دارد.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان وجود دارد، تصریح کرد: فردا محورهای هراز و کندوان یک‌طرفه خواهد شد.

قدمی یادآور شد: در محور کیاسر نیز معمولا در ایام تعطیلات و پایان هفته شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم که بحث اعمال محدودیت ترافیکی یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت توجه به بحث مدیریت سفر، خاطرنشان کرد: رانندگان می‌توانند ازطریق تماس با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ از آخرین وضعیت جاده‌های استان مطلع شوند.

 /۸۶۰۳۴/ج/ق


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.