کد خبر:39513
پ
۴۲۵۲۰۲۷۰۰_۶۵۷۹۸۲۲۲۲۲

اجرای طرح سنجش دانش آموزان بدو ورود مقطع ابتدایی چهاردانگه

خلیلی معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: طرح سنجش دانش آموزان بدو ورود مقطع ابتدایی در منطقه چهاردانگه، از روز پنج شنبه ۲۴تیر ۱۳۹۵ آغاز و در حال اجرا می باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، خلیلی معاون آموزشی اداره گفت: طرح سنجش دانش آموزان بدو ورود مقطع ابتدایی در منطقه چهاردانگه، از روز پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵  آغاز و در حال اجرا می باشد.

 

لازم به ذکر است مسعودیان زاده، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه و معاون آموزشی اداره از فعالیت های این پایگاه بازدید به عمل آوردند.

 

خلیلی در حاشیه این بازدید گفت: از آنجاییکه سلامت دانش آموزان تأثیر بسیار مستقیم در فرایند یادگیری آن ها دارد هرسال دانش آموزان ورودی پایه اول مورد پایش قرار می گیرند.

 

وی افزود: در پایگاه سنجش، استعداد تحصیلی، شنوایی و بینایی مورد ارزیابی قرار می گیرد؛ چنانچه دانش آموزی از نظر بینایی، شنوایی و… مشکلی داشته باشد به پزشک متخصص ارجاع می شود تا کارهای درمانی او پیگیری شود.

 

۴۲۵۲۰۲۷۰۰_۶۵۷۹۸۲۲۲۲۲

 

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • همین جایی ام ۳۰ تیر ۱۳۹۵ / ۱:۱۷
  0 0

  سلام بر چهاردانگه نیوز،خدا قوت،من فرزندم ۲۰ تیر نوبت سنجش داشت که اجرا شدش، در تعجبم که شما در این خبر قید کردین که ۲۴ شروع شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خدا قوت بتمامی دست اندر کاران سنجش

 • همین جایی ام ۳۰ تیر ۱۳۹۵ / ۱:۲۰
  0 0

  در ضمن چهارشنبه ۲۴ تیر بود نه پنجشنبه که شما اشتباه نوشتین……….لطفا ایرادات را اصلاح نمایید تشکر از دقت نظر شما……….

 • همین جایی ام ۲ مرداد ۱۳۹۵ / ۱۴:۲۱
  0 0

  چقدر بد هستش که انسان روی خطا و اشتباه خودش پافشاری کنه و ماندگار باشه،
  خوش باشین با این اشتباهات خودتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ……………………………………………………………..
  پایگاه خبری چهاردانگه: دوست عزیز این خبر از روابط عمومی آموزش و پرورش بخش چهاردانگه نقل شده است. در صورت اشتباه بودن این خبر اصلاح این موضوع هم باید از طرف همان روابط عمومی باشد.
  در ضمن روز ۲۴ تیرماه پنجشنبه بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید