کد خبر:6477
پ
khatkeshi-jadeh

اجرای خط کشی جاده در محور ساری ـ کیاسر

رئیس اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای خط کشی در محور ساری – کیاسر را با هدف افزایش ضریب ایمنی در محور مذکور خبرداد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از ایلنا، سید محمد نظری با بیان این مطلب گفت: محور ساری ـ کیاسر به دلیل راه دسترسی مازندران به سمنان و همچنین قرار گرفتن روستاهای متعدد در حاشیه آن و جاذبه های طبیعی همواره جزء یکی از پر تردد ترین محورهای استان به شمار می رود.

 

وی ادامه داد: از این رو این اداره کل به منظور افزایش ایمنی محور، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه به خصوص در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح این محور به اجرا در آورد.

 

رئیس اداره ایمنی، ترافیک و حریم راهها اداره کل راه و شهرسازی مازندران یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیتهای حرکت برای هریک از کاربران عنوان نمود.

 

نظری در خصوص دیگر اقدامات ایمنی در دست اجرا توسط این اداره کل در سطح محور یاد شده عنوان نمود: با توجه به نگاه ویژه مسؤلین و دغدغه مدیران راه و شهرسازی، ان شاءالله به زودی عملیات تعریض و ارتقاء محور مذکور شتاب مضاعفی می گیرد.

 

کلیدواژه : محور ساري - كياسر
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
 • محمدی ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ / ۱۳:۱۷
  0 0

  با سلام
  از آقای عین اله آزموده به عنوان پیگیرترین مدیر چهاردانگه نیوز خواهشمندیم از طریق بخشداری پیگیر خط کشی شدن راه تلمادره تا دو راهی اروست مالخواست و همچنین نصب تابلوهای کنار جاده ای باشند. ما که هرچی به بخشداری، فرمانداری و اداره راه گفتیم گوش نکردند.
  با تشکر.
  ……………………………………………………………………
  چهاردانگه نیوز: جناب محمدی. سلام. سایت چهاردانگه نیوز با تلاش دوستانی دیگر به عنوان مدیر و خبرنگار در حال انجام وظیفه می باشد. بنده نیز بخش کوچک و ناچیزی از مسئولیت چهاردانگه نیوز را بر عهده دارم.
  درخواست شما به اطلاع جناب آقای امینی بخشدار محترم چهاردانگه رسانیده شد و ایشان نیز توضیحاتی داده اند که در لینک زیر منتشر شده است. با سپاس/ آزموده

  آخرین وضعیت آسفالت و خط کشی راه های روستایی چهاردانگه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید