پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اجرای الگوی ایرانی ـ اسلامی پیشرفت با طرح جبهه خرمشهرها‌ در بابلسر

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، مصطفی بازوند فرمانده ناحیه بسیج شهرستان بابلسر دوشنبه شبب در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه، با اشاره به اینکه جبهه خرمشهرها آمده تا یک مدل حکمرانی شهرستانی مبتنی بر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ارائه دهد، اظهار کرد: سال‌ها پیش الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت در مقابل الگوی توسعه غرب رونمایی شده است.

بازوند با اعلام اینکه ادعای ما این است که با استفاده از اصول و با پیاده‌سازی جبهه خرمشهرها به دنبال اجرای الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت هستیم، گفت: در جبهه خرمشهرها، برای آنکه یک محل بتواند خود را اداره کند، هفت کمیته جامع از خود مردم در سطح محل در نظر گرفته‌ایم و تمام نهادها و سمن‌های محلی نیز در شورای تحول محله دیده شده تا نهادهای متولی مردم متمرکز شوند و کار آنها را انجام دهند.

وی با بیان اینکه هدف نهایی جبهه خرمشهرها این است که مردم در اداره حکومت نقش داشته باشند و مسائل خودشان را حل کنند، افزود: این موضوع مبنای اصلی راه‌اندازی کمیته‌ها در سطح محلات است.

فرمانده سپاه بابلسر با تاکید بر اینکه بسیج محل یاد گرفتن و رشد است، جبهه خرمشهرها را محلی برای تمرین دولت‌داری عنوان کرد و گفت: بسیج محل تمرین دولت اسلامی است، اگر حکومت‌داری را محلی کردیم، دولت اسلامی هم محقق می‌شود.

 /۳۱۴۱/جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.